OMNIRES, polska firma o globalnym zasięgu, z 30-letnią tradycją w łączeniu innowacji z pasją do doskonałego wzornictwa, zadebiutowała na targach ISH Messe Frankfurt, prezentując swoją szeroką gamę produktów z zakresu armatury łazienkowej i kuchennej, wanien, umywalek i innych elementów wyposażenia łazienek. Warto dodać, że firma zdobyła prestiżową nagrodę Design Plus Powered by ISH za swoją kolekcję OVO M+.

31 marca 2023 roku, OMNIRES, polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnią historią łączenia innowacji z pasją do perfekcyjnego wzornictwa, miała zaszczyt wziąć udział w targach ISH Messe Frankfurt. Przykuwając uwagę jako formę sztuki użytkowej, produkty OMNIRES łączą najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne z najwyższą jakością wykonania i znakomitym designem, przy jednoczesnym dbaniu o ekologiczne aspekty zużywania wody w domu. Dlatego też, na przestrzeni lat, produkty OMNIRES zdobyły liczne międzynarodowe i krajowe nagrody za projektowanie i innowacje, takie jak Red Dot Design, Good Design, iF Design, German Design, Top Design, Design Plus powered by ISH 2023, Must Have i Dobry Wzór.

Oferta OMNIRES obejmuje różnorodny asortyment armatury łazienkowej i kuchennej, wanien, umywalek, brodzików, kabin prysznicowych, misek toaletowych i akcesoriów łazienkowych. W ofercie można znaleźć szeroki zakres wzorów i wykończeń, od nowoczesnych i minimalistycznych, przez awangardowe po klasyczne. To pozwala klientom wybierać produkty, które najlepiej odpowiadają ich indywidualnym preferencjom i stylowi. Produkty OMNIRES wyróżniają się starannym wykonaniem, przy użyciu materiałów najwyższej jakości, i odpowiadają na aktualne trendy wzornicze na skalę światową.

Na targach ISH Messe Frankfurt OMNIRES miało okazję zaprezentować swoje nowości oraz bestsellery, włącznie z projektami, które zostały uhonorowane prestiżową nagrodą Red Dot Design Award. Prezentowane były m.in. kolekcje:

  1. OMNIRES BEYOND – kolekcja armatury łazienkowej (w sprzedaży IV kwartał 2023), zaprojektowana przez Maja Ganszyniec Studio.
  2. OMNIRES SWITCH – kolekcja baterii kuchennych SWITCH, która dostarcza dwa rodzaje wody: zwykłą i filtrowaną (w sprzedaży II kwartał 2023), projekt autorstwa Pauliny Shacalis, Studio OMNIRES.
  3. OMNIRES AQUAROCK – kolekcja kompozytowych brodzików prysznicowych.

OMNIRES koncentruje się na tworzeniu produktów, które nie tylko cieszą oko, ale także wpływają na jakość życia użytkowników, łącząc funkcjonalność z estetyką. Firma przywiązuje ogromną wagę do zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku. Przykładem są technologie takie jak ECO WATER, które redukują zużycie wody o 50%, czy głowice z systemem FLOW CONTROL, umożliwiające manualne ograniczenie przepływu wody w celu zminimalizowania jej zużycia. Dodatkowo, firma wprowadziła technologię ANTI-BURN, zapewniającą ochronę przed ewentualnymi poparzeniami gorącą wodą, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Produkty OMNIRES są również wykorzystują technologię PVD do pokrywania powierzchni produktów, co zwiększa ich odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Na targach ISH Messe Frankfurt OMNIRES zaprezentowało swoją ofertę na specjalnie zaprojektowanym stoisku, którym zajęła się renomowana warszawska pracownia projektowa Łoskiewicz Studio. Stoisko o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych harmonijnie łączyło funkcjonalność i estetykę, tworząc doskonałe środowisko do prezentacji produktów OMNIRES. To przyciągnęło uwagę zwiedzających, którzy docenili wyjątkowe wzornictwo produktów, bogactwo dostępnych kolorów i rozwiązań oraz rozbudowaną prezentację, w tym obszary z materiałami video towarzyszącymi kolekcjom OMNIRES.

Warto również wspomnieć, że kolekcja wanien i umywalek OMNIRES OVO M+, która czerpie z minimalistycznego wzornictwa i opiera się na zestawieniu dwóch półkolistych kształtów, otrzymała prestiżową nagrodę Design Plus Powered by ISH.

OMNIRES podkreśla swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój, a w związku z tematem przewodnim targów ISH, „Solutions for a sustainable future,” firma jest szczególnie zaangażowana w działania na rzecz ekologii i środowiska. Produkty OMNIRES stanowią doskonały przykład dbałości o środowisko naturalne, łącząc trwałość i innowacje, które pozwalają na efektywne zużycie energii i wody.