Kolekcja brodzików prysznicowych AQUAROCK to unikalne połączenie inspirujących barw i perfekcyjnie wyważonej, minimalistycznej formy. Matowa powierzchnia brodzików, przypominająca delikatny, naturalny piasek, gwarantuje pełen komfort i bezpieczną kąpiel. Bogactwo wymiarów i odcieni brodzików AQUAROCK umożliwia pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb i estetycznych wymagań klienta, stanowiąc doskonały przykład funkcjonalnej elegancji.

Komfort dla zmysłów

Matowa powierzchnia brodzików, przypominająca strukturę drobnego piasku, sprawia, że kąpiel staje się niezwykłym doznaniem dla zmysłów. To harmonijne połączenie idzie w parze z najwyższą klasą antypoślizgowości, zapewniając podwyższone poczucie bezpieczeństwa nawet na wilgotnej powierzchni. W trakcie projektowania kolekcji, celem było stworzenie produktu niezwykle przyjemnego w kontakcie ze skórą, jednocześnie spełniającego najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przez długi czas pracowaliśmy nad teksturą, by zapewnić unikalne doznania sensoryczne przy zachowaniu najwyższej klasy antypoślizgowości.

Harmonia funkcji

Brodziki AQUAROCK zostały wykonane z ciepłego w dotyku materiału kompozytowego (M+), z dominującym składnikiem – skałą dolomitową. Właściwości tego materiału zapewniają wyjątkową trwałość i stabilność produktu, odporność na ekstremalne temperatury i obciążenia. Dodatkowo, dzięki innowacyjnej technologii produkcji, brodzik jest aż o 15% lżejszy niż standardowe brodziki kompozytowe, co znacząco ułatwia transport i montaż. Perfekcyjnie wyprofilowany kształt powierzchni gwarantuje optymalne odprowadzanie wody, a dopasowana maskownica dyskretnie zakrywa odpływ, estetycznie dopełniając całość.

Praktyczność użytkowania

Materiał kompozytowy (M+), z którego wykonano brodziki AQUAROCK, pozwala na dowolne docinanie, ułatwiając dostosowanie kształtu produktu do zróżnicowanych przestrzeni łazienkowych. Dzięki technologii EASY MOUNT, montaż brodzika jest prosty, nie wymaga wiercenia, a produkt można zamontować zarówno na powierzchni podłogi, jak i idealnie wtopić w posadzkę. Ponadto, powierzchnia kompozytu jest nieporowata, bez pęknięć i mikrootworów, co ułatwia jej czyszczenie i zapobiega rozwojowi niepożądanych mikroorganizmów.

Kolory inspirowane naturą

Kolekcja jest dostępna w pięciu matowych wykończeniach inspirowanych naturą. Od ceglanej czerwieni terracotty, głębokiej oliwkowej zieleni, przez elegancką, ciepłą szarość, po wyrazistą czerń i klasyczną biel. Zróżnicowana kolorystyka oraz szeroki wybór rozmiarów i kształtów dają swobodę wyboru produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb, pozwalając stworzyć wnętrze w preferowanym stylu.