Jesień to pora roku, w której spędzamy więcej czasu w domu. Przed nadejściem chłodnych dni warto odświeżyć swoje wnętrze, aby czuć się w nim jak najbardziej komfortowo. Dzięki promocjom w aplikacji Lidl Plus, nowe elementy wyposażenia można nabyć w atrakcyjnych cenach. Oferta obowiązuje od poniedziałku, 16 października, w sklepach Lidl Polska.

Sieć Lidl Polska po raz kolejny obniżyła ceny wybranych produktów do domu! Tym razem w ofercie znalazły się między innymi kołdry antyroztoczowe w trzech różnych rozmiarach, z każdą dostępną 20 zł taniej z kodem w aplikacji Lidl Plus. Dodatkowo, w ofercie jest poduszka antyroztoczowa. Wykonana z higienicznej i świeżej tkaniny EssentialTM firmy Proneem, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i działa antybakteryjnie. Kołdra antyroztoczowa ogranicza rozwój roztoczy dzięki wyciągowi z miodły indyjskiej, co sprawia, że jest idealna dla alergików. Co ważne, została wyprodukowana z użyciem materiałów pochodzących z recyklingu.

Na zimne dni, kiedy suszenie ubrań na balkonie jest już trudne, stojące suszarki na pranie Universal marki Vileda stanowią doskonałą alternatywę. Teraz, po aktywowaniu kuponu w aplikacji Lidl Plus, są dostępne w cenie 79 zł zamiast 99 zł. Łączna długość linek w suszarce wynosi aż 18 metrów! Blokada skrzydeł oraz zabezpieczenie przegubów chronią przed samoistnym złożeniem, a wbudowane kółka ułatwiają przenoszenie sprzętu.

Po praniu i suszeniu ubrań, nadszedł czas na prasowanie. Dobra alternatywą dla tradycyjnego żelazka jest parownica do ubrań 1400 W – jest lekka, zajmuje mało miejsca, wygodna w podróży i pozwala na szybkie odświeżenie ubrań. Dzięki specjalnemu kuponowi w aplikacji Lidl Plus można ją nabyć za 99 zł zamiast 119 zł. Parownica posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 250 ml oraz lampkę wskazującą fazy nagrzewania.

W ofercie Lidl Polska pojawił się także robot sprzątający z funkcją czyszczenia na mokro, dostępny z kuponem w aplikacji Lidl Plus w cenie 599 zł zamiast 699 zł. Ten inteligentny robot można sterować za pomocą pilota lub aplikacji, a 13 czujników antykolizyjnych oraz chroniących przed upadkiem sprawiają, że jego obsługa jest bardzo prosta. Produkt ten cieszy się dużym uznaniem klientów, poleca go aż 98% z nich!

Więcej informacji na temat akcji promocyjnych Lidl Polska znajdziesz na stronie www.lidl.pl, w zakładce „Nasze gazetki”.