Święta już tuż, tuż, a razem z nimi pojawia się potrzeba znalezienia niepowtarzalnych prezentów dla bliskich. Łódź Design Festival przygotował specjalny katalog Must Have, w którym estetyka spotyka się z funkcjonalnością, wnosząc do naszego życia wyjątkowy charakter. Przejrzyj inspirujące propozycje od polskich projektantów i znajdź prezent, który zadowoli nawet najbardziej wymagające gusta.

Najlepszy polski design w jednym miejscu

Organizowany od 2011 roku plebiscyt must have to inicjatywa Łódź Design Festival, która wyróżnia najlepsze polskie produkty od utalentowanych projektantów i producentów. Celem festiwalu jest promowanie rodzimego wzornictwa, wspieranie lokalnych twórców i inspiracja do poszukiwania unikalnych rozwiązań.

Kolekcja Kawki – pyszne detale

Projektantka Aleksandra Żeromska we współpracy z Lladró stworzyła niezwykły zestaw kawowy inspirowany słowiańskim folklorem. Kawki to nie tylko elementy wyposażenia, ale opowieść o fantazji, humorze i chwilach dzielonych z bliskimi.

Podstawka na kadzidełko – urok minimalizmu

Kolekcja UPODSTAV autorstwa Uli Ciećwierskiej łączy elegancję z funkcjonalnością w postaci podstawki na palo santo i kadzidełko. Ręcznie modelowane podstawki zachwycają surową formą i uniwersalnym charakterem.

Rapa Nui – zachwycająca mata do jogi

Dorota Golian z Asana Creatives stworzyła matę do jogi, ozdobioną wzorami uzyskanymi za pomocą roślinnych farb. Antypoślizgowa mata to nie tylko element dla entuzjastów jogi, ale także ekologiczny produkt.

Uglytoys – ręcznie szyte zabawki z duszą

Dorota Dziak z pracowni Uglytoys przekształca materiały z drugiego obiegu w ekologiczne i unikalne zabawki. Każda ręcznie uszyta przytulanka to przykład produktu wykonanego w duchu idei upcyclingu.

Łódź – ilustrowany atlas architektury

Zanurz się w różnorodności form architektonicznych w Łodzi – od pałaców po modernistyczne budynki, aż po neony i murale. Dwujęzyczny atlas od Centrum Architektury to idealny prezent dla miłośników designu i historii miasta.

Fezz Evolution – brzmienie i design na najwyższym poziomie

Zespół KABO & PYDO design studio wraz z FEZZ AUDIO stworzył unikalną linię wzmacniaczy lampowych dla miłośników muzyki. Produkt łączy doskonałe brzmienie z estetycznym designem, będąc zarazem funkcjonalnym elementem wystroju.

Katalog Must Have – odkryj więcej!

To zaledwie wstęp do bogactwa propozycji w katalogu must have od Łódź Design Festival. Odwiedź https://lodzdesign.com/musthave/katalog/ i odkryj setki inspirujących produktów od polskich projektantów i producentów. Zainspiruj się i znajdź niezapomniany prezent!