Najnowsze trendy w stolarce okiennej łączą doskonałe parametry z efektownym wyglądem oferowanych profili. Firma Gabit oferuje to wszystko i jeszcze więcej! Polski producent, poza najwyższej jakości rozwiązaniami oraz nowoczesnymi technologiami, zdecydowanie wygrywa z konkurencją przystępnymi cenami oraz świadczeniem kompleksowych usług.

Planujesz wymianę okien na nowe i szukasz optymalnych rozwiązań? Poznaj nowoczesne trendy w stolarce okiennej i dowiedz się, jak Gabit dba o potrzeby swoich Klientów!

Innowacyjne rozwiązania w stolarce okiennej

Jakie są najnowsze trendy w stolarce okiennej? Użytkownicy szukają przede wszystkim wydajności energetycznej, która przekłada się na bardziej zrównoważone rozwiązania, oraz inteligentnych, ułatwiających codzienne życie innowacji.

Poza tym pożądane są minimalistyczny design, dźwiękoszczelność oraz oczywiście łatwość konserwacji czy utrzymania okien w czystości. To sprawia, że ogromną popularnością cieszą się okna wykonane z PVC, ale użytkownicy chętnie wybierają też profile stalowe, aluminiowe czy – zwłaszcza w przypadku zabytkowej architektury – drewniane.

Jakie propozycje innowacji znajdziemy w firmie Gabit? Na szczególną uwagę zasługuje OKNO PVC Z CYFROWĄ PERSPEKTYWĄ. Chip umieszczony w ramie pozwala na szybkie zeskanowanie okien i uzyskanie w ten sposób wszystkich niezbędnych informacji na ich temat oraz… Zarządzanie zakupem! Dzięki aplikacji możesz bez problemu domówić podobne artykuły czy – choć szansa na to jest naprawdę niewielka – zlecić reklamację.

Chip w oknie Gabit

Poza tym okna Gabit reprezentują wszystkie cechy poszukiwane w nowoczesnych profilach. Zapewniają szczelność i izolację na najwyższym poziomie, dają niemal nieskończone możliwości montażu, co sprawia, że są bardzo uniwersalne, a przy tym, niezależnie od wybranego materiału, charakteryzują się najwyższą estetyką.

Design a wygoda – symbioza nowoczesności i funkcjonalności

Tworząc swoje okna, Gabit dokłada starań, by łączyły one atrakcyjny design z funkcjonalnością. Co ma do zaoferowania producent? Przyjrzyjmy się jego profilom z PVC – ponieważ, jak już wspominaliśmy, jest to najpopularniejszy wariant.

Stolarka okienna PVC Gabit zapewnia między innymi podwójną ochronę termiczną, co sprawia, że jeszcze łatwiej (i taniej!) utrzymać optymalną temperaturę w budynku. Wybrane okna Gabit można z powodzeniem stosować nawet w domach pasywnych. Poza tym producent wytwarza swoje profile z materiałów bez dodatku szkodliwego ołowiu, a także dba o to, by stolarka była… Łatwa w czyszczeniu!

Zadowolenie Klientów i wiele zrealizowanych projektów

Gabit dba o zadowolenie swoich Klientów. Wyrazem tego są między innymi kompleksowo świadczone usługi – od projektu po realizację! – przystępne ceny, stałe udoskonalanie oferowanych rozwiązań, ale też entuzjastyczne opinie użytkowników. W tym również zagranicznych.

W swoim portfolio Gabit posiada realizacje dla obiektów między innymi ze Stuttgartu czy Hamburga. W pierwszym przypadku firma dostarczyła i zamontowała drzwi oraz okna o najwyższej klasie szczelności w obiekcie sportowym. W drugim – stworzyła rozwiązanie dla budynku magazynowo-biurowego z apartamentami na ostatnim piętrze.

Realizacje są nie tylko efektywne, lecz również doskonale się prezentują!

Podsumowanie

Gabit ciągle szuka nowych rozwiązań, śledzi pojawiające się innowacje oraz dokłada starań, by swoim klientom gwarantować najwyższej jakości produkty oraz oczywiście usługi! Jeśli szukasz firmy, która zadba o Twoje potrzeby od momentu pomysłu na realizację po ostatnie szlify, koniecznie zapoznaj się z ofertą tego polskiego producenta!