Soundbar JBL Bar 800 oferuje wciągające doświadczenie dźwięku 3D Surround, przekształcając każdy seans filmowy, mecz czy sesję muzyczną w emocjonujące przeżycie. Z potężną mocą 720 W i głębokim basem generowanym przez 10-calowy subwoofer, ten system audio dostarcza bogate i dynamiczne brzmienie. Technologia Dolby Atmos® w JBL Bar 800, wspomagana przez dwa przetworniki skierowane w górę oraz odłączane głośniki surround na baterie, umożliwia uzyskanie autentycznego efektu kina domowego 3D, bez potrzeby rozmieszczania dodatkowych kabli.

Niezależnie od tego, czy chodzi o oglądanie filmów, słuchanie muzyki, czy granie w gry, JBL Bar 800 przenosi doznania na zupełnie nowy poziom. Dzięki zintegrowanej technologii PureVoice, dialogi pozostają krystalicznie czyste nawet w najbardziej intensywnych momentach dźwiękowych, co gwarantuje, że żadne słowo nie zostanie przeoczone.

Łączność Wi-Fi z funkcjami takimi jak AirPlay, Alexa Multi-Room Music i Chromecast™ pozwala na łatwe strumieniowanie muzyki, podcastów i internetowych stacji radiowych z ponad 300 serwisów streamingowych. Dodatkowo, automatyczne aktualizacje oprogramowania zapewniają dostęp do najnowszych funkcji i ulepszeń.

Moc wyjściowa 720 W wraz z bezprzewodowym subwooferem 10-calowym dostarcza nie tylko mocnego basu, ale także dodaje głębi do każdej sceny akcji i wzrusza podczas muzycznych momentów. Technologia PureVoice optymalizuje klarowność dialogów, zapewniając doskonałą zrozumiałość mowy.

HDMI eARC z funkcją 4K Dolby Vision Passthrough oferuje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny i obraz wideo 4K, co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału systemów audio-video. Aplikacja JBL One umożliwia łatwą konfigurację i personalizację ustawień soundbaru, zapewniając jednocześnie dostęp do szerokiej gamy usług muzycznych.

Prosta kalibracja dźwięku, dostosowująca soundbar do akustyki każdego pomieszczenia, gwarantuje optymalne doświadczenia przestrzenne 3D. Dzięki współpracy z asystentami głosowymi, JBL Bar 800 łatwo integruje się z domowym ekosystemem inteligentnych urządzeń, umożliwiając sterowanie głosem i bezproblemowe strumieniowanie muzyki.

Cena detaliczna 4199 zł podkreśla zaawansowanie technologiczne i wyjątkową jakość dźwięku oferowaną przez JBL Bar 800, sprawiając, że jest to inwestycja w najwyższej klasy doznania audio w domowym zaciszu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.jbl.com.pl, aby uzyskać więcej informacji na temat soundbaru JBL Bar 800 i odkryć, jak może on odmienić Twoje doświadczenia audio.