Prezenterka programu Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska aktywnie działa w mediach społecznościowych dzieląc się na Instagramie kadrami nie tylko z życia zawodowego, ale i codziennego. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak wygląda wnętrze jej pięknego domu, który znajduje się w podwarszawskim Rembertowie. Jeśli jesteście ciekawi, jak gwiazda mieszka, czytajcie dalej!

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska jest mamą trójki dzieci: 8-letniej Krysi, 9-letniej Hani i 11-letniego Janka. Jej mąż Maciej Maciejowski przez wiele lat był członkiem zarządu telewizji TVN. Prezenterka Dzień Dobry TVN od lat mieszka z rodziną w pięknym domu w Rembertowie pod Warszawą. Dzięki mediom społecznościowym możemy zajrzeć w jej „cztery kąty”.

Jak się okazuje, Anna Kalczyńska posiada nie tylko dobry gust, jeśli chodzi o dobór stylizacji modowych, ale także wnętrzarskich. Jej dom robi naprawdę spore wrażenie! Całość została urządzona w tradycyjnym stylu, ale nie brakuje tu również nowoczesnych akcentów.

W salonie dostrzec można wiele antyków oraz dodatków, które z pewnością mają swoją historię. Ciemna podłoga przykryta została pięknym wzorzystym dywanem, a pod ścianą stoją drewniane krzesła z wygiętymi nóżkami, które nadają wnętrzu klimatu. Przez duże okna wpada do pomieszczenia dużo światła słonecznego, dzięki czemu jest tu jasno i ciepło. Rodzina wypoczywa na dużej, wygodnej kanapie. Pomieszczenie ożywiają kwiaty oraz kompozycja z orzechów włoskich w wielkim wazonie.

W jadalni uwagę zwraca ciężka drewniana witryna, w której Anna Kalczyńska przechowuje szklane naczynia. Obok niej stoi piękna złota lampa. Ściany zdobią obrazy w złotych ramach

W kuchni prezenterka postawiła na jasne kafle oraz białe połyskujące meble. Blaty zostały wykonane z marmuru. Całość zdecydowanie odbiega stylistyką od pozostałych pomieszczeń i jest zgodna z najnowszymi trendami.

Kalczyńska rzadko pokazuje pokoje dzieci, ale na kilku ujęciach udało się dostrzec, że jedną ze ścian w pokoju jej córek zdobi modna tapeta w różową pepitkę, która kontrastuje ze stojącym przy niej białym łóżkiem.

W tak dużym domu nie mogło oczywiście zabraknąć ogrodu, który został przystosowany do potrzeb dzieci. Widzimy tu domek ze zjeżdżalnią, który prezenterka niedawno wyremontowała ze swoją młodszą córką. Taras zdobią sezonowe kwiaty, a rodzina wypoczywa na wygodnych rattanowych meblach, przy których ustawiony został drewniany stolik.