Lubisz przyjmować gości? Organizacja przyjęć to Twoja mocna strona? Potrzebujesz zatem mebli do przyjmowania swoich towarzyszy. W zasadzie najważniejsze są krzesła i stół. W przypadku krzeseł bardzo ważna jest ich odpowiednia ilość, a w przypadku stołu jego odpowiednia wielkość. Gdy mamy duże mieszkanie czy też dom, to nie ma trudności w zorganizowaniu i pomieszczeniu takich mebli, ale w przypadku małego mieszkania jest trudno. Idealną propozycją będą Ikea stoły rozkładane.

Urządzasz małe mieszkanie? Tylko z Ikeą.

Ikea jest sklepem, który gwarantuje nam nie tylko wysoką jakość, ale także niskie ceny. Czasami mebel możemy kupić już za kilkadziesiąt złotych. Co więcej Ikea proponuje nam wiele rozwiązań dla małego mieszkania. Pokazuje, że nawet najmniejsze wnętrza można urządzić z pomysłem i smakiem, a jednocześnie nie zapominając o funkcjonalności. Przykładem są Ikea stoły rozkładane. Dzięki nim pomieścimy każdego z naszych gości. Biesiadowanie będzie wygodne i każdy będzie miał odpowiednią ilość miejsc, aby zjeść oraz napić się, a jeszcze gestykulować.

Funkcjonalne rozwiązanie

Stoły rozkładane są genialne, ponieważ nie przyjmujemy gości każdego dnia czy też nawet w każdy weekend. Przez większość czasu nie potrzebujemy, aby stół był rozłożony. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Zatem na co dzień stół jest złożony. Modele ze sklepu Ikea są naprawdę małe. Przez to nie zajmują wiele miejsca w naszym małym mieszkaniu. Możemy wybrać taki model, który pasuje do innych naszych mebli. Najważniejsze, aby były takie same kolorystycznie.

Jaki kształt najlepiej się sprawdza?

Wiele osób zastanawia się nad doborem kształtu. Najbardziej standardowe są stoły prostokątne. Bywają także kwadratowe. Jednak obecnie chyba największą popularnością cieszą się stoły okrągłe. Rozkładają się one na większe koło i również są wygodne w użytkowaniu. Co więcej siedząc przy takim stole nikt nie musi siedzieć na rogu. Nasze babcie mówiły, że na rogu siedząc można zostać starą panną. Oczywiście są to tylko zabobony, ale przesądnych osób nie brakuje.

W Ikei przy okazji zakupu stołu możemy pokusić się o dobór kilku dodatków na stół. Kupimy nie tylko obrusy, wazoniki, kwiatki, ale także świeczniki i inne bibeloty. Wszystko możemy dobrać pod kolor czy też nieco zaszaleć i pomieszać kolory czy też wzory. Nie bójmy się. Za oknem wiosna, warto co nieco pozmieniać w swoim mieszkaniu. Lekkie odświeżenie na pewno nam się przyda. Co do tego nie mamy wątpliwości.