Każdy pies i kot zasługuje na specjalne traktowanie, niezależnie od rasy czy pochodzenia. Od czwartku, 6 kwietnia, w sklepach Lidl Polska dostępne są idealne upominki dla naszych futrzanych przyjaciół. W ofercie znajdziemy między innymi maty węchowe, szelki, drapaki i hamaki, które nie tylko służą jako praktyczne akcesoria, ale również jako zabawki.

Zadbaj o swego psa

Podczas letnich spacerów kluczowe jest zapewnienie psu ochłody, dlatego przydatne okażą się składane miski i bidony na wodę, dostępne w cenie 21,99 zł. Idealnie nadają się one na długie wędrówki i zabawy na świeżym powietrzu, zapobiegając przegrzaniu. Kąpiel w chłodnej wodzie również może przynieść ulgę, a pomocne będą w tym celu szelki za 19,99 zł, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, które chronią przed upałem dzięki swojemu chłonnemu materiałowi.

Niezbędnym elementem podczas spacerów są woreczki na odchody. W Lidlu dostępne są stylowe etui na woreczki w zestawie z modną bandaną za 14,99 zł, co sprawi, że nasz pies będzie prezentował się elegancko.

Rozwiązanie na nudę: mata węchowa

Zdolności węchowe zwierząt mogą być wykorzystane do zabaw, które angażują ich zmysły i inteligencję, a także pomagają się zrelaksować. W Lidlu od 6 kwietnia dostępne są maty węchowe w cenie 49,99 zł, które zapewnią dobrą zabawę zarówno psom, jak i kotom.

Relaks dla kotów

Koty również potrzebują swojej strefy relaksu z miejscem do drapania i odpoczynku. W ofercie Lidla znajdzie się drapak w kształcie palmy oraz hamak na drewnianej podstawie, każdy w cenie 79,90 zł, które zapewnią kotom idealne miejsce do zabawy i wypoczynku.

Oferta zabawek i akcesoriów Zoofari w sklepach Lidl Polska będzie dostępna od 6 kwietnia do wyczerpania zapasów.