Polska marka Ambition zadebiutowała w 2004 roku wysokiej jakości sztućcami ze stali nierdzewnej. W 2006 roku właaciciele marki zachęceni sukcesem poszerzyli ofertę o garnki i akcesoria kuchenne. Szczególnym powodzeniem cieszy się garnek Ambition — poznaj opinie na jego temat.

Designerski i innowacyjny garnek Ambition

Garnki Ambition produkowane są ze stali nierdzewnej oraz z odlewanego aluminium. Zazwyczaj sprzedawane są w kompletach, ale nie ma problemu, aby zaopatrzyć się w pojedynczy garnek, dopasowany do naszych potrzeb. Oprócz garnków marka oferuje również patelnie z tej samej linii. Wszystkie naczynia Ambition to najlepsza jakość w najkorzystniejszej cenie.

Garnek marki Ambition — opinie

Garnek Ambition z kolekcji Selection

Kolekcja garnków Selection to garnki ze stali nierdzewnej z charakterystycznym czerwonym akcentem na pokrywie. Charakteryzuje je ciekawa, stożkowa forma oraz grube, dopasowane uchwyty stalowe. Każdy garnek Ambition posiada grube, trójwarstwowe dno, które gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i zapobiega przed przywieraniem jedzenia. Garnki Ambition Selection można zakupić pojedynczo.

Garnek AMBITION 22898 JASPER 18 cm - opinie, cena - MediaMarkt.pl
Garnek Ambition z kolekcji Selection

Garnek Ambition z kolekcji Master

Cechą charakterystyczną garnków z kolekcji Master są szerokie, prostokątne uchwyty oraz płaskie pokrywy z uchwytem nierdzewnym. Garnki wykonane są ze stali nierdzewnej o prostym, klasycznym kształcie. W tej kolekcji dostępne są również rondle oraz patelnie z powłoką Teflon. Garnki Ambition Master można zakupić pojedynczo.

Garnek Ambition z kolekcji Taurus

Kolekcja Taurus wykonana jest z odlewu aluminium. To doskonała alternatywa dla osób, które oczekują innego designu niż garnki ze stali nierdzewnej. Odlew aluminium daje wiele możliwości — od tradycyjnego gotowania po przygotowywanie dań w piekarniku. Garnki Taurus mogą zastąpić inne naczynia, m.in. rondle to podsmażania, szklane naczynia żaroodporne czy brytfanny do zapiekania w piekarniku. Wszystko dzięki technologii odlewu, która sprawia, że garnki z aluminium można porównywać z naczyniami żeliwnymi. Naczynia z lini Taurus Ambition posiadają wewnątrz powłokę Teflon, aluminiowe uchwyty oraz szklane pokrywy ze stali nierdzewnej.