Choć gładkie i minimalistyczne ściany zdobiące łazienkę cieszą się popularnością, czasami warto przerwać monotonię i nadać przestrzeni charakteru poprzez zastosowanie wyrazistych wzorów. W erze wzorów i dekoracji wnętrza łazienkowe stają się miejscem, gdzie można wprowadzić odrobinę kreatywności i indywidualnego stylu.

Oko na Maroko

Dla tych, którzy pragną odważnego, pełnego energii wyrazu, płytki w charakterystyczne marokańskie arabeski stanowią znakomitą propozycję. Ułożone w patchworkowy wzór, kolorowe esy-floresy ożywiają łazienkę, tworząc pozytywny nastrój. Doskonale współgrają z klasycznymi kolorami ścian, takimi jak stateczny granat, czysta biel czy ciepłe drewno. Kombinacja z eleganckimi meblami z kolekcji Gloria 2.0 autorstwa Grynasz Studio, o ryflowanych frontach i zaokrąglonych bokach, nadaje łazience charakteru saloniku kąpielowego. Bogata paleta barw, w tym elegancki granat Parisian Blue i intrygujący odcień Fjord, sprawia, że kolekcja ta wyróżnia się nie tylko designem, ale także subtelnością kolorystyczną.

Jest, a jakby go nie było

Dla tych, którzy preferują subtelniejsze wzory, płytki stylizowane na stare, lekko pościerane powinny przypaść do gustu. Delikatne zdobienia w spokojnych beżach, niebieskościach i bielach doskonale łączą się, nadając łazience przyjemny, stonowany charakter. Kolekcja Gloria 2.0, zwłaszcza w szlachetnej odsłonie granatu, harmonizuje zarówno z drewnopodobnymi płytkami, jak i delikatnym wzornictwem. W połączeniu z dodatkami, kolekcja ta pozwala stworzyć wyjątkową aranżację, przypominającą domowe SPA.

Wnętrza łazienkowe z wykorzystaniem wzorów nie muszą być przytłaczające ani nużące. Zarówno subtelne zdobienia, jak i wyraziste akcenty pozwalają na tworzenie indywidualnych przestrzeni, gdzie każdy element harmonijnie współgra. Meble z kolekcji marki Devo doskonale wpisują się w tę koncepcję, nadając łazience wyjątkowy charakter.