Izabela Krzan od kilku lat jest jedną z głównych twarzy TVP. Początkowo towarzyszyła Norbiemu w Kole fortuny, aktualnie współprowadzi Pytanie na śniadanie. Była miss Polski, pojawia się także w innych programach i prowadzi przeróżne imprezy okolicznościowe. Do tego aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak gwiazda mieszka. Jesteście ciekawi? Zapraszamy w takim razie do lektury!

Kim jest Izabela Krzan?

Izabela Krzan urodziła się 14 lutego 1995 roku w Olsztynie. Ma starszego o 8 lat brata Grzegorza. Wiele osób zastanawia się, ile wzrostu ma prezenterka. Trzeba przyznać, że kobieta jest bardzo wysoka — mierzy 183 cm, a waży 69 kg.

Piękna prezenterka zrobiła licencjat w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W młodości uprawiała siatkówkę oraz taniec towarzyski, w którym zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i „B” w latynoamerykańskich.

W 2011 roku Izabela Krzan zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Trzy lata później została III Wicemiss Warmii i Mazur. W 2016 roku wygrała konkurs piękności Miss Polonia, zyskując tym samym szansę na reprezentowanie Polski w konkursie Miss Universe 2016, który odbywał się na Filipinach. Niestety nie zakwalifikowała się do finałowej trzynastki.

Od 2017 roku prowadzi cykl reportaży Lajk!, który emitowany jest w TVP2 w Pytaniu na Śniadanie. W tym samym roku została także reporterką śniadaniówki, a także współprowadzącą Koło Fortuny, gdzie występuje razem z Norbim. Była także prowadzącą Wakacyjnej Trasy Dwójki. W tym samym roku otrzymała nominację do nagrody w plebiscycie Gwiazdy Plejady, w kategorii „debiut roku”.

W 2017, 2018, 2020 i 2021 współprowadziła Sylwester marzeń z Dwójką organizowane przez TVP2. Jesienią 2019 współprowadziła z Maciejem Kurzajewskim wznowiony program TVP2 Czar par.

Od dwóch lat Izabela Krzan związana jest z Dominikiem Kowalskim, projektantem z Warszawy. Para dużo wspólnie podróżuje, byli między innymi na Malediwach oraz w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej była związana z Michałem Filipem, siatkarzem Cerradu Czarnych Radom, ale w styczniu 2019 roku doszło do rozstania.

Jak wygląda mieszkanie Izabeli Krzan?

Izabela Krzan mieszka w Warszawie wraz ze swoim psiakiem Lolą, ale chętnie odwiedza rodzinny Olsztyn.

Wychowałam się w Olsztynie, na osiedlu bloków mieszkalnych, gdzie każdy znał się z każdym. Wychodząc na dwór/na podwórko zachodziło się po swoje ulubione koleżanki, a jak rodzice nie pozwalali jej wyjść, siedziało się wspólnie godzinami przed klatką. Grało się w króla, siedziało się na trzepaku, rysowało kredą po chodniku. Bez telefonów, tylko my i zabawa, dopóki słońce nie zajdzie — napisała w jednym z postów na swoim Instagramie.

Tutaj także dzieli się zdjęciami wystroju wnętrz swojego mieszkania. Jej niewielki, ale niezwykle stylowy apartament robi wrażenie. Całość urządzona jest w nowoczesnym stylu, dominują kolory ziemi, takie jak biele, brązy, szarości oraz beże. Iza uwielbia, jak promienie słońca wpadają przez okno, a jasne ściany tylko to wzmacniają.

Całość sprawia bardzo przytulne wrażenie. W dodatkach dominują odcienie różu — na plakatach, kocach i licznych poduszkach, które zdobią wygodny wypoczynek. To wszystko, wraz z puszystym, szarym dywanem z owczej wełny sprawia, że mieszkanie prezenterki wydaje się być idealną przestrzenią relaksacyjną. Do tego liczne soczysto-zielone rośliny, które pięknie kontrastują ze spójnie urządzoną przestrzenią.

Większość mebli w mieszkaniu prezenterki jest biała i minimalistyczna w formie, dzięki czemu są one doskonałym tłem dla dzieł sztuki i akcesoriów. Izabela Krzan lubi otaczać się sztuką i elementami retro. W jej mieszkaniu możemy podziwiać między innymi stylową lampę.

Również w sypialni panuje minimalizm. Główną rolę w pomieszczeniu gra łóżko z białym, pikowanym zagłówkiem i ogromny abstrakcyjny obraz.

Ulubionych miejscem w domu Izy jest balkon, gdzie stoi wygodny, pleciony fotel oraz liczne latarenki, które nadają wieczorem intymną atmosferę. Nie brakuje oczywiście także mnóstwa roślin, dzieki którym można poczuć się jak w dżungli. To właśnie tutaj prezenterka spędza wolne chwile w ciepłe dni. Najczęściej towarzyszy jej ukochany piesek.