Jeśli jesteś mamą, wiesz, jak ważne jest optymalizowanie zadań oraz skracanie czasu ich wykonywania. Na rynku istnieje wiele urządzeń oraz sprzętów AGD, które ułatwiają wypełnianie domowych obowiązków. Jednym z nich jest pralka Candy, która nie tylko wypierze nawet najbardziej zabrudzone śpioszki oraz koszulki, ale również samodzielnie dopasuje parametry prania i nie będzie zużywać dużo energii elektrycznej. Opinie mam są jednogłośne — pralki Candy to pralki do zadań specjalnych.

Pralki Candy do zadań specjalnych — opinie mam

Pralki Candy posiadają wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają codzienne życie. Oto najlepiej oceniane:

1. System Mix Power, który sam dobiera najbardziej skuteczną mieszankę detergentu z wodą, usuwając w efekcie nawet najtrudniejsze plamy.

Technologia System Mix Power polega na wtryskiwaniu na tkaniny skoncentrowanego roztworu proszku do prania zmieszanego z wodą pod ciśnieniem. Dzięki temu zabrudzenia są usuwane skuteczniej, co gwarantuje zawsze czyste prania.

2. Program Dziecięcy i opcja Higiena+, które gwarantują higieniczne czyste pranie.

Dziecięce ubrania wymagają specjalnej pielęgnacji. W pralce Candy Garndo Vita wystarczy włączyć opcję Higiena+, która gwarantuje, że ubranka dziecka będą idealnie wyprane. Opcja pomaga bowiem walczyć ze szkodliwymi roztoczami oraz bakteriami.

Wiele maluszków ma szczególnie wrażliwą, skłonną do alergii skórę. Tutaj z pomocą przychodzi funkcja Aquaplus i włącz dodatkowe płukanie po zakończeniu prania. W ten sposób usuwane są wszelkie pozostałości proszku. Warto wspomnieć tutaj również o funkcji Łatwe prasowanie, dzięki której prasowanie ubrań dziecka będzie dużo prostsze, ponieważ uprane rzeczy będą miały zdecydowanie mniej zagnieceń.

3. Rekordowe pojemności w rozmiarach Slim i Super Slim

Dla posiadaczy małych łazienek lub kuchni najlepszym rozwiązaniem będą pralki Candy o pomniejszonych głębokościach. Model Slim o głębokości 44 cm zmieści nawet 8 kg prania! Z kolei Super Slim to 6 kg załadunku i zaledwie 34 cm (bez elementów wystających).

4. Duże oraz wygodne drzwiczki

Drzwiczki w pralkach Candy umieszczone zostały wyżej niż w standardowych pralkach, dzięki czemu załadunek staje znacznie przyjemniejszy. Oprócz tego pralka Candy jako jedyna na rynku ma tak duży otwór (o szerokości 35 cm), dzięki czemu pranie wkłada i wyjmuje się w bardzo łatwy sposób. Do tego warto zwrócić uwagę na wygodne i funkcjonalne pokrętło oraz duży, czytelny wyświetlacz, który pozwoli szybko wybrać czas zakończenia cyklu.

Pralka Candy CSS4 1372D3/1-S - Ceny, Opinie, Informacje
Pralki Candy – opinie