W dzisiejszych czasach, gdy projektowanie wnętrz staje się prawdziwą sztuką, drewniane konsole zyskują na popularności jako niezwykle wszechstronne i stylowe elementy wystroju. Jeśli też chcesz wprowadzić nowoczesne trendy do swojego domu i dowiedzieć się, gdzie umiejscawiać konsole i inne drewniane meble, tak by zawsze świetnie się prezentowały, koniecznie sprawdź nasz artykuł!

Konsola drewniana – gdzie ją ustawić?

Konsole wykonane z drewna to meble, które są bardzo uniwersalne i doskonale sprawdzają się w wielu różnych aranżacjach. Będą prezentować się świetnie między innymi w holu wejściowym, gdzie mogą przyczynić się do stworzenia przyjemniejszej atmosfery powitalnej, zwłaszcza w połączeniu z nastrojowym oświetleniem. Można też postawić na nich miskę z kluczami, wazon czy lusterko.

Konsola i pasująca do niej ławeczka drewniana będą dobrze wyglądać także w biurze domowym. Mogą razem stworzyć minimalistyczne i klimatyczne biurko, na którym z powodzeniem zorganizujesz odpowiednią przestrzeń roboczą.

Inny pomysł to ustawienie konsoli w kuchni lub jadalni. W tego rodzaju przestrzeniach, taki mebel może stanowić doskonały sposób na eksponowanie pięknych zastaw stołowych, a także być praktycznym miejscem do przechowywania dodatkowych naczyń czy przyborów.

Ławeczka drewniana w połączeniu z konsolą świetnie sprawdzi się też jako toaletka w sypialni, gdzie można przechowywać wszystkie kosmetyki i inne drobiazgi niezbędne do pielęgnacji. Jak widać, zastosowanie tego rodzaju mebli jest naprawdę nieograniczone, dlatego zachęcamy do eksperymentowania!

Konsola drewniana – dlaczego warto w nią zainwestować?

Meble wykonane z drewna mają wiele zalet. Naturalnie największą z nich jest ich uniwersalny wygląd, który stawia na naturalność, elegancję i minimalizm. Z tego powodu sprawdza się zarówno w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach.

Konsola i ławeczka drewniana to także prawdziwa gratka dla wszystkich fanów i fanek ekologicznego stylu życia. Na wyróżnienie w tej kwestii zasługują naturalne materiały i kolory, a także wykonanie zgodne z nowoczesnymi trendami dbania o środowisko.

Drewniane meble takie jak konsola, mogą być też swobodnie mieszane z innymi stylami i materiałami. Metal i szkło doskonale współgrają z tego typu meblami i mogą być doskonałym akcentem, który dopełni aranżacji wnętrza.

Warto pamiętać, że dobrej jakości konsola czy ławeczka drewniana to mebel na wiele lat. Naturalnie pod warunkiem, że zostanie zakupiony w sprawdzonym sklepie meblarskim, takim jak KulkaHome. Koniecznie sprawdź ich pełną ofertę i przekonaj się, jak piękna konsola z drewna może odmienić Twój dom!