Bardzo często pozostają u Was goście na noc? Masz już dosyć ciągłe dmuchania materacu? Jest z tego świetne wyjście. Tym wyjściem jest niezdrowie łóżko Hemnes, które znajdziemy w Ikei. Przyjrzyjmy się tej propozycji nieco bliżej.

Ugość swoich gości

Co jak co, ale lubimy gościć u siebie gości. Jednak najbardziej obawiamy się, że będą chcieli zostać na noc, a my nie mamy odpowiednich warunków. Niestety na dmuchanym materacu na pewno nie jest im wygodnie. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Powinniśmy zastanowić się nad jakimś dobrym rozwiązaniem. Mając wolny pokój, w którym zwykle rozkładaliśmy wspomniany materac możemy śmiało pokusić się o urządzenie pokoju gościnnego z prawdziwego zdarzenia. Wybierzmy się do Ikei i poszukajmy odpowiednich mebli.

Pamiętajmy, że do pokoju gościnnego nie musimy kupować nie wiadomo jakich mebli. Wystarczy w zupełności wygodne łóżko. Niewątpliwie takim łóżkiem jest łóżko Hemnes. Znajdziemy je oczywiście w Ikei.

Nieco więcej informacji o samym łóżku

Dzięki tej leżance w sposób naprawdę bardzo szybki oraz łatwy stworzymy bardzo wygodne miejsce dla gości, którzy pozostają u nas na noc. Wystarczy, że wysuniemy podstawę łóżka i tak naprawdę w kilka sekund zyskamy łóżko podwójne.

Jeśli dodamy miękkie oraz puszyste poduszki, które wykorzystamy na oparcie, to z dużą łatwością zamienimy tę leżankę w naprawdę wygodną sofę. Oczywiście te wspomniane poduszki (i to spory wybór) znajdziemy także w Ikei. Zatem podczas jednej wizyty w sklepie Ikea kupimy wszystko czego potrzebujemy.

W łóżku tym znajdziemy także duże szuflady. Dzięki temu uzyskamy miejsce na jakieś zapasowe poduszki, koce, pościel bądź też inne rzeczy, które potrzebujemy przechowywać, ale jednocześnie chcemy je mieć w zasięgu swojej ręki.

Co więcej wysoka rama stwarza bardzo przytulne wrażenie kokonu oraz jest także lakierowana. W związku z tym jest niezmiernie łatwa w samym utrzymaniu.

Łóżko te można łączyć także z innymi meblami, które także należą do serii Hemnes. Pościel oraz materac są sprzedawane oddzielnie. Możemy dobrać takie, które nam najbardziej odpowiadają. A co jeszcze znajdziemy w komplecie tego łóżka? W komplecie oczywiście znajdziemy dno łóżka wykonane z porządnych listew. Jeśli mamy jakieś wątpliwości i poszukujemy w Ikei idealnych rozwiązań dla siebie, to poprośmy o pomoc na miejscu w sklepie. Dzięki temu możemy liczyć na fachową poradę i dzięki temu mamy pewność, że nasz pokój gościnny będzie przepięknie urządzony, a co najważniejsze będzie wygodny dla naszych gości.