Wynajęcie mieszkania jest procesem złożonym, wymagającym nie tylko spełnienia warunków technicznych, ale poświecenia sporej ilości czasu na znalezienie odpowiedniego najemcy, dopełnienie formalności i regularną dbałość o stan nieruchomości. Jeśli masz pracę i inne rzeczy na głowie skorzystaj z flatte.app.

Flatte.app – najlepszy sposób na pewny wynajem

Weryfikacja rzetelności wynajmujących jest zadaniem niełatwym i wymagającym sporej ilości czasu. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości na wynajem i poza jej posiadaniem zajmujesz się swoją pracą, rodziną i zainteresowaniami, możesz zlecić znalezienie najemcy oraz weryfikację jego rzetelności specjalistom. Doświadczenie oraz nowoczesne podejście twórców https://www.flatte.app/ pozwoli Ci na pewne i w pełni zgodne z przepisami wynajęcie nieruchomości odpowiedzialnemu najemcy. 

Co zrobią za Ciebie w flatte.app?

Dzięki flatte.pl nie musisz samodzielnie zajmować się ekspozycją oferty, poszukiwaniem najemcy, odbieraniem telefonów, rozmowami, prezentacją nieruchomości oraz przygotowaniem umowy wynajmu mieszkania. Sporo czynności, które zajmują wiele czasu może wykonać za Ciebie specjalista. Czy jako doświadczony właściciel, wynajmujący nieruchomość czujesz niepokój, związany z wynajęciem mieszkania konkretnej osobie i mimo niezbędnej dokumentacji boisz się o rzetelne wypełnianie warunków umowy? Pozwól, że profesjonalna weryfikacja najemców zminimalizuje to ryzyko i Twój niepokój. 

Czy flatte.app działa też po podpisaniu umowy wynajmu?

Tak, współpraca w ramach flatte.app nie kończy się wraz z podpisaniem umowy wynajmu mieszkania. To dopiero początek Twoich zobowiązań i warto, byś regularną dbałość o techniczny stan lokalu, kontakty z najemcą oraz niezbędne przeglądy instalacji zlecił profesjonalistom. Nie musisz poświęcać prywatnego czasu na kontakty z najemcą, reperowanie usterek, obecność podczas rutynowych przeglądów, odczytów itp. Czy widzisz już, że korzystanie z flatte.app nie tylko oszczędza Twój czas, ale zwiększa profesjonalizm i wiarygodność całego procesu wynajmu? To korzyść dla obydwu stron umowy i pewność, że w razie nieprzewidzianych, spornych lub trudniejszych sytuacji masz wsparcie profesjonalistów, wykazujących się ogromnym doświadczeniem. Ułatwiaj sobie wynajem, wtedy korzyści będą znacznie większe niż koszty i poświęcony czas.