Marka Erkado powstała w 2010 roku, chociaż swoje pierwsze kroki stawiała już w 1976 roku. Aktualnie jest liderem w produkcji drzwi wejściowych na polskim rynku. Jakie opinie mają drzwi Erkado?

Drzwi Erkado — opinie

Cechą charakterystyczną, która wyróżnia drzwi Erkado, jest ich budowa – są to drzwi drewniane. Oczywiście nie można tej informacji brać dosłownie, gdyż drzwi drewniane nie byłyby praktyczne. Drzwi Erkado zbudowane są z klejonki drewnianej, a ich środek wypełniony jest pianką. Taka konstrukcja daje możliwość osiągnięcia najwyższej izolacyjności termicznej. Na całym obwodzie drzwi zamontowany jest felc, dzięki czemu nie ma możliwości żadnych przecieków. Uzupełnieniem szczelności jest również uszczelka na całym obwodzie drzwi. Drzwi zewnętrzne Erkado występują w różnych grubościach: 72, 82, 92 mm. W zależności od grubości drzwi, zachowana jest różna termika.

Marka Erkado posiada w swojej ofercie bogatą ilość modeli oraz dużą ilość różnych przeszkleń. Pozytywne opinie na temat drzwi Erkado dotyczą najczęściej jakości wykonania oraz innowacyjności rozwiązań technicznych. Plusem jest również atrakcyjna cena.

Drzwi Erkado Lawenda 4

Strona główna - Erkado
Drzwi Erkado opinie

Jednym z najczęściej kupowanych modeli drzwi Erkado jest seria Lawenda 4. To dobra opcja dla osób chcących zainwestować w jak najlepsze drzwi wewnętrzne z dużą oszkloną ich częścią. Mogą one zostać wykonane z mlecznej lub przeźroczystej szyby hartowanej, obustronnie gładkiej (tak zwanej „bezpiecznej”). U większości dostawców można również wybrać awers i rewers. Same drzwi wykonuje się z ramiaków z płyty MDG pokrytych okleiną GREKO.

Drzwi Erkado Lawenda 4 cechują się bardzo dużą wytrzymałością. Montuje się je na trzech srebrnych zawiasach 2-czopowych. Ten model drzwi najbardziej pasuje do sypialni i kuchni i dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, co sprawia, że można niemal dowolnie dopasować je do każdej aranżacji.