Duńska marka meblowa BoConcept prezentuje swoją wyjątkową ofertę na jednym z najważniejszych wydarzeń promocyjnych w roku, czyli Black Week. W okresie od 16 do 27 listopada 2023 roku wszystkie produkty BoConcept będą dostępne z atrakcyjnym rabatem w wysokości 15%. Dodatkowo, już od 9 listopada 2023 roku, BoConcept przygotuje specjalną ofertę wstępną dla swoich klientów. Promocja ta obejmuje cztery bestsellerowe produkty, które dostępne będą w wyjątkowo korzystnych cenach, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem Black Week.

Komfortowe meble tapicerowane z wyjątkowym rabatem

Sofa Osaka, dzięki swojej lekkiej ekspresji i niedużym rozmiarom, doskonale nadaje się do mniejszych wnętrz. Jej design nawiązuje do stylu lat 60., co gwarantuje zachowanie elegancji w salonie. Pięknie pikowane siedziska nadają jej miękkości i nadają wnętrzu klasyczny wygląd. W okresie promocji Black Week, sofa Osaka dostępna jest w cenie już od 5.999 zł.

Model Indivi to kolejny bestseller BoConcept, cechujący się niezrównanymi możliwościami personalizacji pod względem koloru, tapicerki, podłokietników i rodzaju nóg. Dzięki temu każda sofa Indivi jest wyjątkowa i różni się od poprzedniej, doskonale wpisując się w filozofię marki „Live Extraordinær”. W okresie promocji Black Week, model Indivi dostępny jest w cenie od 4.599 zł.

Fotel Charlotte to mebel, który łączy w sobie wygodę, trwałość i piękny design, co sprawia, że doskonale pasuje do każdego wnętrza. Projektant Henrik Pedersen skoncentrował się na naturalnych formach, prostych liniach i komforcie, tworząc nieduży fotel o ogromnym charakterze. Fotel Charlotte dostępny jest już od 5.399 zł.

Bestsellerowe biurko w limitowanej ofercie specjalnej

Biurko Cupertino to innowacyjne połączenie przestrzeni do pracy i przechowywania, stanowiące idealne rozwiązanie dla biura domowego. Różnorodne przegródki ułatwiają utrzymanie porządku, a proste linie i smukłe proporcje zapewniają minimalistyczny wygląd przestrzeni biurowej. W okresie promocji Black Week, biurko Cupertino można nabyć w wybranych wykończeniach już od 3.299 zł.