Ochrona domu to coś więcej niż tylko wyznaczenie granic posesji. Dobrej jakości ogrodzenie spełnia wiele funkcji i stanowi kluczowy element każdej nieruchomości. Doświadczenie firmy WIŚNIOWSKI w tym zakresie to wypracowane przez lata standardy, których efektem są czołowe produkty dostępne na rynku. Co konkretnie mamy do zaoferowania?

Na co zwracać uwagę przy zakupie ogrodzenia posesyjnego?

Decydując się na zakup ogrodzenia warto zwrócić uwagę na kilka najważniejszych cech takich jak:

  • wygląd i estetyka,
  • wytrzymałość i wykonanie,
  • rozwiązania technologiczne.

Ogrodzenia stanowią wizytówkę nieruchomości. Jednak ich jakość wykonania decyduje o trwałości niezależnie od warunków. Z kolei nowoczesna technologia zapewnia komfortowe korzystanie z bram wjazdowych, czy możliwość sterowania nimi na odległość. Jak prezentują się tutaj ogrodzenia spod znaku WIŚNIOWSKI?

Elegancja w wielu odsłonach

Nudne i przewidywalne wzornictwo oraz pospolita kolorystyka to nie nasza bajka. Doskonale rozumiemy, jak różnorodne są gusta klientów. Dlatego gwarantujemy ogromne możliwości pod względem personalizacji. Wybierz jeden z 80 modeli dostępnych w 8 różnych kolekcjach. To zarówno klasyczne, jak i współczesne wzornictwo. Znajdziesz u nas ogrodzenia z kształtowników zamkniętych i blach pełnych zapewniające maksimum prywatności, jak kolekcje MODERN I HOME INCLUSIVE. A może wolisz minimalistyczny, lekki design? Przezierne ogrodzenia z serii VARIO, CLASSIC, STYLE, czy LUX podkreślą wyjątkową aranżację ogrodu.

Wyjątkowa wytrzymałość

Przy produkcji naszych ogrodzeń stosujemy nie tylko najlepsze materiały, ale również dodatkowe sposoby, aby je zabezpieczyć. Dzięki temu nasze modele doskonale radzą sobie z niekorzystnymi czynnikami pogodowymi i gwarantują domownikom pełne bezpieczeństwo.

Wykorzystujemy metodę DUPLEX, a więc cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe chroniące elementy stalowe ogrodzenia przed korozją. Stosujemy też rygorystyczne testy, z korzyścią dla naszych klientów, którzy uzyskują aż 10-letnią gwarancję.

Dopasuj ogrodzenie według własnych potrzeb

Stosujemy rozwiązania systemowe w których użytkownik ma możliwość skomponowania ogrodzenie zgodnie z własnymi preferencjami. Wybór obejmuje poszczególne moduły takie jak bramy wjazdowe (przesuwne, dwuskrzydłowe i składane), furtki, panele i przęsła ogrodzeniowe, a także specjalny słup MultiBox. Ten ostatni komponent posiada bardzo przydatne rozwiązanie technologiczne umożliwiające zdalny odbiór przesyłek. Wystarczy podać kurierowi jednorazowy kod do skrzynki!

Niezależnie od tego, na który z naszych modeli się zdecydujesz masz pewność otrzymania najwyższej jakości ogrodzenia, które z powodzeniem będzie Ci służyć przez wiele lat. Sprawdź ofertę firmy WIŚNIOWSKI!