Radość i pikanteria we wnętrzach – oto hasło nowej kolekcji H&M HOME 🖤 PANTONE. Ta świeża seria to eksplozja barw, dostępna w dwóch paletach: Zesty & Fresh oraz Spicy & Sweet, które celebrują intensywność smaków i zapachów. W kolekcji znajdziemy artykuły do serwowania i przechowywania żywności, takie jak misy, podkładki czy tace na nóżkach, a także kolorowe świece zapachowe, które doskonale uzupełnią każde wnętrze.

Tegoroczna wiosna w H&M HOME jest pełna energii i świeżości. Kolekcja bada wpływ kolorów na atmosferę pomieszczeń, wprowadzając do naszych domów więcej życia i pozytywnych emocji. Warianty kolorystyczne Sweet & Juicy, w odcieniach 032 C i 1575 C, oferują żywe, soczyste barwy. Pomarańczowy, pełen życia i dynamiki, przywołuje emocje i pasję, podobnie jak intensywna czerwień, symbolizująca miłość, ale i gniew. To kolory, które mówią więcej niż tysiąc słów i znacząco wpływają na charakter wnętrz.

Odcienie Zesty & Fresh obejmują 361 C, 382 C i Yellow C, które zapewniają świeżość i rześkość. Odcienie zieleni przywołują na myśl naturę i przebywanie na świeżym powietrzu, poczucie równowagi, radości i spokoju. To kolor idealnie poprawiający nastrój i zachęcający do spokoju – naturalny dodatek do wnętrz domowych. Motywujący kolor żółty jest równie skoncentrowany na radości i szczęściu, ale mówi się również, że poprawia komunikację i mądrość. Łatwo wywołuje uczucie szczęścia, przypominając nam o słońcu i świetle.  

Witalność koloru ma zasadnicze znaczenie dla jego wpływu na nasze emocje, zmysły i łatwość, z jaką przekształca nasze przestrzenie życiowe za pomocą odrobiny farby. Nowa kolekcja kapsułowa H&M HOME 🖤PANTONE nadal bawi się tymi pojęciami, ale tym razem krąży wokół kuchennego stołu. W tej drugiej edycji zbadaliśmy związek między jedzeniem, smakiem i kolorem. Być może preferujesz świeżość zieleni i żółtego lub po prostu chcesz to pomieszać, dodając również pikanterii czerwieni i pomarańczy. Wybór należy do Ciebie. Mamy nadzieję, że ta kolekcja zawierająca specjalnie wyselekcjonowane odcienie PANTONE będzie jasnym dodatkiem do nakrycia stołu naszych klientów” – mówi Evelina Kravaev-Söderberg, Head of Design & Creative w H&M HOME.

Kolekcja H&M HOME 🖤 PANTONE oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby wprowadzić świeżość kolorów do swojej jadalni i salonu. Seria obejmuje szeroką gamę produktów, od talerzy w różnych rozmiarach, które można stylowo łączyć w pary żółto-zielone lub pomarańczowo-czerwone, po różnej wielkości miski do serwowania — średnie w odcieniach pomarańczowym i żółtym oraz duże w czerwieni lub jasnej zieleni, idealne na sałatki wiosenne. Kolekcja wzbogaca także ofertę o mniejsze, ale równie istotne akcesoria, takie jak 4-pak podstawek i 2-pak podkładek w żywych kombinacjach kolorystycznych, które nadadzą charakteru każdej aranżacji stołu. W ofercie znajdziemy również dekoracyjne słoiki w zielonym i czerwonym kolorze, dostępne w dwóch rozmiarach, które są doskonałe na przechowywanie drobnych przedmiotów lub jako eleganckie dekoracje.

Dodatkowo, kolekcja zaprasza do stylizacji wnętrza za pomocą miski na nóżce oraz klasycznego wazonu, dostępnych w czerwieni lub zieleni, które są idealne do eksponowania owoców, warzyw lub kwiatów. Nie zabrakło również bogatej gamy świec zapachowych w różnych odcieniach. Od mandarynkowego gelato w pomarańczowej świecy, przez różowy grejpfrut w czerwonej, po cytrynowe verde w żółtej i zielone bazylia w zielonej – każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowa kolekcja H&M HOME 🖤 PANTONE będzie dostępna w wybranych sklepach oraz online na hm.com/home od 25 kwietnia 2024 roku.

Dzięki współpracy z PANTONE, uznawanym za światowego lidera w dziedzinie systemów kolorów, H&M HOME zapewnia doskonałość kolorystyczną, umożliwiającą spójność i precyzję w każdym elemencie dekoracji wnętrz. Więcej informacji o PANTONE i ich innowacyjnych rozwiązaniach można znaleźć na stronie www.pantone.com.