Marka TRZMIEL, znana z kreowania pięknych, naturalnych akwariów, w tym sezonie prezentuje nową serię aranżacji inspirowanych filozofią ZEN, zaprojektowaną we współpracy z cenionym youtuberem Zenon Aqua. W ofercie znajdują się trzy unikalne akwaria, które nie tylko są dziełem sztuki, ale także zapewniają głęboki relaks i ukojenie dla zmysłów.

Harmonia i spokój w Twoim domu

W dzisiejszym świecie pełnym pośpiechu i ciągłego stresu, coraz więcej osób szuka sposobów na odnalezienie wewnętrznego spokoju. TRZMIEL wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując produkty, które pozwalają wprowadzić elementy natury do domowego zacisza. Aranżacje akwariów odzwierciedlają spokój i harmonię, które są kluczowe w filozofii ZEN, tworząc idealne warunki do medytacji i odpoczynku.

Akwarystyka to piękno, harmonia, natura. Ten podwodny świat to także źródło wytchnienia, spokoju, oderwania od codzienności. Czyste ZEN. Stąd pomysł na projekt TRZMIEL Turn ZEN(ON), do którego zaprosiliśmy znanego akwarystę i youtubera z kanału Zenon Aqua. W efekcie naszej współpracy powstały trzy aquascapingowe aranżacje zbiorników gotowych do zalania wodą. Stworzyliśmy je również z myślą o osobach, które do tej pory nie miały doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu akwarium. Dzięki nim każdy może ożywić wnętrze swojego mieszkania – zaprosić do niego naturę i cząstkę podwodnego świata. Warto dodać, że trend „Aquatecture”, czyli architektura inspirowana motywem wody, pojawił się także wśród najgorętszych kierunków 2024 w raporcie Pinterest Predicts – mówi Michał Czerwiński, dyrektor zarządzający marki TRZMIEL.

Design i funkcjonalność

Każde z akwariów zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie zarówno dla użytkowników, jak i dla ryb. Naturalne barwy ziemi, delikatne światło oraz subtelne dźwięki wody tworzą atmosferę, która sprzyja relaksacji. Wprowadzenie takich elementów do wnętrza pozwala nie tylko na estetyczne, ale i duchowe wzbogacenie przestrzeni.

Akwaria zawierają kawałki skał różnej wielkości oraz podłoże – dobrane tak, żeby całość tworzyła estetyczny i spójny podwodny krajobraz. Gotowe zbiorniki, o wielkości 80, 60 i 40 cm, wyposażone zostały również w wysokiej jakości urządzenia techniczne, takie jak oświetlenie czy filtr zewnętrzny. Wystarczy ułożyć dostępną w ramach zestawu aranżację, zalać wodą i podłączyć do zasilania. Zbiorniki dostępne są także w opcji z minimalistyczną szafką odporną na kontakt z wodą i wilgoć.

ZEN w każdym detalu

Znany z kanału Zenon Aqua youtuber współpracujący z TRZMIEL przyłożył szczególną uwagę do detali, które odgrywają kluczową rolę w stworzeniu prawdziwie ZEN-owej atmosfery. Od wyboru roślin wodnych, przez kształt i materiał wykonania akwariów, po sposób prezentacji i pielęgnacji – każdy element został starannie przemyślany, aby osiągnąć optymalny efekt kojącego piękna.

Autorskie zestawy TRZMIEL Turn ZEN(ON) to wszystko czego potrzebujemy do uruchomienia zbiornika słodkowodnego. W skład każdego zestawu – oprócz akwarium, kamieni, podłoża, oświetlenia i filtra – wchodzą także m.in.: skimmer, elektroniczna grzałka, przedłużacz sieciowy zdalnie sterowany Wi-Fi, rośliny w koszykach, odmulacz, uzdatniacz, starter bakteryjny oraz praktyczne akcesoria, takie jak czyścik magnetyczny, skrobak do szyb czy siatka teleskopowa.

Wprowadź ZEN do swojego domu!

Dzięki nowej kolekcji akwariów od TRZMIEL, każdy może przenieść trochę spokoju natury do swojego domu. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną otaczać się pięknem i szukają sposobów na osiągnięcie głębszej harmonii i spokoju wewnętrznego.