Różnimy się gustem i odczuwamy komfort na swój sposób. Dla poszczególnych osób „ultrawygodna sofa” albo „najwygodniejszy szezlong świata” może oznaczać coś zupełnie innego. Właśnie dlatego marka Bizzarto stworzyła linię mebli wypoczynkowych, które można precyzyjnie dostosować do indywidualnych oczekiwań zarówno na etapie produkcji, jak i w codziennym użytkowaniu.

Żyjemy w czasach, kiedy personalizacja stała się kluczem do zrozumienia potrzeb konsumentów. Jeden standard nie odpowiada już wszystkim, co skłania do powrotu do rzemiosła i sztuki tworzącej unikatowe rozwiązania. Są one skrojone na miarę nie tylko konkretnej przestrzeni, ale przede wszystkim potrzeb użytkowników, od mebli stolarskich na zamówienie, po dzieła artystów takich jak malarze, rzeźbiarze czy mistrzowie szkła, które stają się niezbędne w nowoczesnych wnętrzach.

Ta filozofia jest wyraźnie widoczna w ofercie marki Bizzarto, gdzie design skupiony na człowieku łączy się z rozwijanym rzemiosłem. Efekty są imponujące. W kolekcji mebli wypoczynkowych znajdziemy sofy, narożniki, szezlongi, fotele i pufy, które łączą nowoczesną elegancję z bogactwem form i funkcjonalności, a każdy z nich zaprojektowany został tak, aby jak najlepiej odpowiadać na indywidualne potrzeby użytkowników. Oto jak Bizzarto dostosowuje swoje bestsellery do wymagań współczesnych konsumentów.

Miękkość czy sprężystość? Kolekcje modułowe Manhattan i Miami

Kolekcja Manhattan

W ofercie mebli wypoczynkowych Bizzarto znajdziemy opcję indywidualnego wyboru nie tylko obicia, ale i wypełnienia, co doskonale demonstruje kolekcja Manhattan. Zasiadając na jednym z tych mebli, natychmiast można odczuć przyjemne odprężenie, które zapewnia zastosowanie pianek o różnej miękkości w siedziskach. Dzięki temu każdy może wybrać wypełnienie – od głęboko miękkiego po bardziej sprężyste, które zapewni odpowiednie wsparcie.

Dodatkowo, klienci mają możliwość dopasowania wypełnienia oparć według własnych preferencji. Do wyboru są naturalne pierze oraz hypoalergiczny, miękki puch silikonowy. Możliwość mieszania w jednym meblu siedzisk i oparć o różnej miękkości sprawia, że każdy członek rodziny może dostosować sofę do swoich indywidualnych potrzeb odpoczynku.

Kolekcja Miami oferuje podobne, rzadko spotykane na rynku, możliwości personalizacji. Charakteryzuje się niezwykłym komfortem, który jest wynikiem połączenia wysokiej jakości komponentów. Niezwykle relaksująca miękkość siedzisk osiągnięta jest dzięki kombinacji wysokoelastycznej pianki z naturalnym pierzem i puchem, a dostępna jest także opcja wypełnienia puchem silikonowym. Takie same opcje dotyczą poduszek oparciowych, w których również można zatopić się z przyjemnością. Z modułów o różnych kształtach i szerokościach siedzisk można łatwo skomponować zestaw idealnie dopasowany do oczekiwań domowników, spełniając nawet ich niezrealizowane dotąd marzenia o idealnym miejscu do wypoczynku.

Kolekcja Miami

Głębiej lub płycej: Odkryj serie Choco i Spring

Głębokość siedziska ma kluczowe znaczenie dla komfortu wypoczynku, co doskonale rozumie marka Bizzarto, rozwijając kolekcje z regulowaną głębokością siedziska. Dzięki temu meble te doskonale adaptują się do potrzeb użytkowników o różnym wzroście i w różnych sytuacjach. Jak to działa? To proste. Wystarczy przesunąć ruchome oparcie.

Kolekcja Choco oferuje tę funkcjonalność w eleganckim stylu. Przeszycia tapicerki inspirowane są formą tabliczki czekolady, stąd jej nazwa. Przesuwając siedzisko, uzyskasz krótki szezlong dla głębszego relaksu, a także dodatkową przestrzeń do przenocowania gości. Dzięki licznym modułom, w tym dwóm rodzajom pufów, możesz swobodnie konfigurować sofy i narożniki, co pozwala na elastyczną aranżację salonu.

Kolekcja Choco

Seria Spring, z kolei, wyróżnia się ponadczasową elegancją i szczegółami, które zachwycą nawet najbardziej wymagających miłośników designu. Sofy z kolekcji Spring mają przesuwne oparcia, co umożliwia zmianę głębokości siedziska, dostosowując je do indywidualnych potrzeb komfortu. Spring oferuje też wyjątkową miękkość, którą można dostosować, wybierając jedno z trzech rodzajów wypełnień poduszek oparciowych: pierze, puch silikonowy, lub kombinację pierza/puchu silikonowego z pianką, dającą różne stopnie miękkości oparcia.

Kolekcja Spring

Relaks w Twoim stylu za jednym dotknięciem: Odkryj linie Swing i Zen

System „relaks” od Bizzarto cieszy się dużym zainteresowaniem klientów dzięki swojej innowacyjnej funkcjonalności, która umożliwia płynną regulację wysunięcia podnóżka i pochylenia oparcia za pomocą napędu elektrycznego. Wystarczy jedno dotknięcie guzika, aby mebel dostosował się do preferowanej pozycji relaksacyjnej. Dodatkowa regulacja zagłówka zapewnia, że każdy użytkownik, zarówno domownik, jak i gość, może w łatwy sposób znaleźć idealne podparcie.

Wśród kolekcji modułowych mebli wypoczynkowych Bizzarto wyróżniają się linie Swing i Zen. Swing jest zaprojektowana tak, aby pasować zarówno do niewielkich apartamentów, jak i przestronnych wnętrz. Zaoblone kształty poduch, podkreślone smukłymi, wysokimi nóżkami, dodają uroku tej kolekcji.

Kolekcja Swing

Natomiast linia Zen, będąca jednym z wielu projektów Grynasz Studio (Marty Niemywskiej-Grynasz i Dawida Grynasza wraz z zespołem), inspirowana jest japońskim stylem. Elementy boczne i dodatkowe, takie jak stoliki pomocnicze czy tuba, dostępne są w metalowych lub drewnianych wersjach w różnych kolorach. Projektanci, tworząc tę modułową kolekcję, zaplanowali zagłówki tak, że po uniesieniu linia podziału staje się niewidoczna, a oparcie wizualnie tworzy jednolitą dużą poduszkę, zapewniając sto procent komfortu wypoczynku.

Kolekcja Zen

Fot. i oprac. na podst.: mat. prasowe Bizzarto.