Oceanarium prehistoryczne 3D Warszawa to nowe miejsce na edukacyjno-rozrywkowej mapie stolicy. Na odwiedzających czekają prehistoryczne gady, ryby i ssaki, stworzenia niesamowite i straszne zarazem. Jeśli jesteś fanem morskich głębin, koniecznie wybierz się do Oceanarium prehistorycznego na Stadionie Narodowym.

Warszawa — Oceanarium prehistoryczne 3D

Oceanarium Prehistoryczne 3D to pierwszy na świecie projekt, który sprawia, że prehistoryczne stworzenia morskie, żyjące w głębinach oceanu od ok. 350 milionów do 1,5 miliona lat temu, wyglądają jak żywe. Wszystko za sprawą technologii 3D, która w połączeniu z pracą paleontologów pozwoliła zrekonstruować najciekawsze prehistoryczne stworzenia wodne. Ich wiarygodność potęgują dodatkowo efekty dźwiękowe generowane przez specjalny system nagłośnienia. W Oceanarium można obejrzeć m.in. megalodona, plezjozaura, dunkleosteusa, szonizaury. Wszystkie gatunki pływające w Oceanarium (gady, ryby i ssaki prehistoryczne) zaprezentowane są w swoich naturalnych wymiarach.

Oceanarium w Polsce. Sprawdź, gdzie można zobaczyć rekiny - WP Turystyka
Oceanarium Warszawa

Każdy gatunek ma swoją salę, w której prezentowany jest o nim film. Można się z niego dowiedzieć, m.in. skąd pochodzi dane stworzenie, jakie były jego zwyczaje i czym się żywiło. Zobaczyć można również przodków dzisiejszych zwierząt – m.in. wielkie żółwie, będącego przodkiem waleni Bazylozaura, wodnego jaszczura Mozazaura, a także 10-metrowego gada Liopleurodona. Jedną z największych atrakcji oceanarium jest 20-metrowy rekin.

Oceanarium 3D Warszawa — bilety

Normalny – 20 zł, ulgowy – 17 zł.

Bilet Głowy Rodziny – (Bilet dla osoby dorosłej w rodzinie) – 20 zł

Bilet Moich Bliskich (bilet dla członków rodzin, ważny wraz z Biletem Głowy Rodziny) – 16 zł, grupowy – 16 zł

Atrakcja jest nieczynna. Wpis archiwalny.