IKEA otworzyła nowe Studio w stolicy. Zlokalizowane w Centrum Handlowym Promenada, nowe miejsce powstało z myślą o ułatwieniu mieszkańcom Warszawy kompleksowego projektowania funkcjonalnych wnętrz – bez konieczności wyprawy na drugi koniec miasta. To kolejny krok marki w kierunku strategii „bliżej ludzi”, która stawia na elastyczność, dostępność i wielokanałowość.

Przestrzeń do tworzenia wnętrz szytych na miarę

Nowe Studio to nie tylko miejsce prezentujące ofertę IKEA, ale przede wszystkim punkt spotkań z projektantami i specjalistami, którzy wspierają klientów w urządzaniu domów i mieszkań zgodnie z ich stylem życia. Od kuchni, przez szafy i garderoby, aż po całe pomieszczenia – eksperci IKEA pomagają zaplanować przestrzeń funkcjonalnie, estetycznie i w ramach budżetu.

W przestrzeni o powierzchni 104 m², z czego 77 m² przeznaczono na część komercyjną, znalazły się inspirujące ekspozycje, które prezentują różnorodne rozwiązania – zarówno pod względem stylu, jak i ceny. To miejsce dostępne dla każdego: singla, rodziny z dziećmi, właściciela nowego M na rynku pierwotnym, jak i lokatora modernizującego mieszkanie w starej kamienicy.

Nowy format blisko codzienności

Otwarcie Studia w CH Promenada to element rozwijanej od 2021 roku strategii rozwoju punktów planowania i zamówień IKEA w Polsce. Warszawiacy znają już podobne przestrzenie w Wola Parku i Westfield Mokotów. Dzięki nowemu lokalowi marka staje się jeszcze bardziej dostępna – w zasięgu spaceru, codziennych zakupów i potrzeb mieszkańców prawobrzeżnej Warszawy.

Naszą ambicją jest być jak najbliżej klientów — zarówno fizycznie, jak i online. Studio planowania i zamówień w CH Promenada to kolejny krok w stronę jeszcze bardziej dostępnych i elastycznych usług IKEA w Warszawie. Chcemy inspirować i wspierać w projektowaniu dobrze przemyślanych, funkcjonalnych wnętrz dostosowanych do codziennych potrzeb mieszkańców stolicy– mówi Michał Brzeziński, Lider ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji Wielokanałowej, IKEA Retail w Polsce.

Lokalnie i globalnie – wygoda bez kompromisów

W nowym Studiu można nie tylko zaprojektować wymarzoną kuchnię, sypialnię czy garderobę, ale również zamówić produkty z pełnej oferty IKEA dostępnej online – z opcją dostawy do domu lub punktu odbioru. Klienci mogą także zarezerwować usługę montażu, omówić szczegóły z projektantami i uzyskać porady związane z aranżacją wnętrz.

Przeczytaj też:  Wiązary dachowe - zalety i wady

W całej Polsce działa już 15 takich punktów IKEA. Towarzyszą im inwestycje w rozwój kanałów cyfrowych i infrastruktury logistycznej, które zapewniają klientom płynne doświadczenie zakupowe – niezależnie od tego, czy odwiedzają tradycyjny sklep, planują przez aplikację czy lokalnie, w Studiu.

Nowe Studio w CH Promenada to nie tylko funkcjonalne wnętrze, ale też wyraz troski o codzienne potrzeby klientów i dowód na to, że IKEA rozwija się w rytmie realnych zmian – blisko domu, bliżej ludzi.

Zdjęcia: serwis prasowy IKEA.