Gdy czeka nas remont nowego mieszkania jesteśmy niesamowicie zmotywowani, ale jednak potrzebna jest nam pomoc. Jedni z nas wynajmują ekipę budowlaną, ale są także osoby ambitne, które chcą wszystko zrobić samodzielnie. W takim wypadku poszukajmy sprzymierzeńca w postaci sklepu. Takim właśnie sklepem będzie Castorama Warszawa. Może liczyć na ten sklep w każdym aspekcie.

Pierwsze rozeznanie

Musimy na pewno mieć rozeznanie. Postawmy sobie konkretne cele. Zastanówmy się jaki efekt chcemy osiągnąć. Konkretnie wszystko sobie rozpiszmy jakie pomieszczenia remontujemy, od czego zaczynamy oraz jakich materiałów potrzebujemy w pierwszej kolejności. Gdy czeka nas remont małego mieszkania, to musimy wychodzić z założenia, że kupując na raz wszystkie materiały budowlane po prostu zasypiemy nasze mieszkanie i nie będzie gdzie się ruszyć. Pamiętajmy, że Castorama Warszawa jest praktycznie codziennie otwarta, a więc nie musimy robić zapasów. Zatem gdy czeka nas zrobienie gładzi oraz paneli, to kupmy na początek jedynie płyty, panele oraz wszelkie inne materiały, które są potrzebne do wykonania tych dwóch elementów.

Później przyjdzie pora na malowanie czy też tapetowanie, a więc te elementy kupimy przy drugiej wizycie w sklepie Castorama.

Po zakończeniu remontu

Musimy pamiętać, że po zakończeniu remontu warto także odwiedzić Castoramę. Dlaczego? Castorama to nie tylko materiały budowlane, ale także materiały dekoracyjne. W Castoramie dobierzemy dywany, akcesoria kuchenne, akcesoria łazienkowe, meble łazienkowe, meble kuchenne, szafki do przedpokoju, całą masę oświetlenia, a nawet obrazy. Jest naprawdę spory wybór. Na sam koniec nie możemy zapomnieć o roletach do okien. Musimy mieć w końcu trochę prywatności.

Co jest najważniejsze w Castoramie?

Castorama to cała masa zalet. Osoby wykonujące cały remont samodzielnie na pewno cenią sobie pomoc pracowników sklepu. Musimy przyznać, że wszyscy są bardzo pomocni oraz znają się na rzeczy. Nawet gdy prosimy o pomoc w zupełnie innym dziale możemy liczyć na odpowiednie pokierowanie. Jest to bardzo ważne. Dzięki temu nie błądzimy po sklepie i nie marnujemy naszego cennego czasu. Gdy nie przepadamy za zakupami stacjonarnymi, to możemy pokusić się o zakupy internetowe. Castorama daje nam taką możliwość. Zamówiony towar może być nam dostarczony nawet w kilka godzin. Wszystko jest zależne od jego dostępności oraz interesującej nas ilości. Czasami na dostawę musimy poczekać nieco dłużej, ale i tak nie jest to długi okres.