Na aranżację wnętrza salonu składa się wiele elementów, a jednym z ważniejszych jest wygodny zestaw wypoczynkowy. W jego skład wchodzi zwykle kanapa lub narożnik oraz fotele, a niekiedy również pufy. Te ostatnie wracają ostatnimi czasy do łask i stają się coraz bardziej popularne. Użytkownicy doceniają pufy pikowane zarówno za wygodę, jak i walory dekoracyjne. Ten mebel doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o różnorodnej stylistyce, ale najpiękniej wygląda w salonach urządzonych w stylu glamour, a także w stylu nowojorskim lub hampton.

Pufa pikowana — stylowe dopełnienie salonu

Pufa pikowana to doskonały pomysł na stylowe dopełnienie nowoczesnego i jednocześnie luksusowo wyposażonego wnętrza. W ofercie producentów mebli do domu można znaleźć pufy w bogatym wyborze kształtów, rozmiarów i kolorów. Jak wybrać tę najlepszą?

Miłośnikom delikatnych wzorów i subtelnych kształtów możemy polecić okrągłe pufy pikowane dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, różnych wersjach zdobień i rozmiarów, które są doskonałą alternatywą dla tapicerowanych stołków lub taboretów. Taka pufa jest również ciekawym uzupełnieniem stolika kawowego, przy którym może pełnić funkcję wygodnego siedziska lub podnóżka.

PUFA PIKOWANA CUBE - Meble jakich szukasz - internetowy sklep meblowy  Italiastyle.pl
Pufa pikowana

Osobom poszukującym mebla bardziej masywnego z pewnością spodoba się szeroka pikowana pufa w formie ławeczki. Tego typu mebel pełni nie tylko funkcję wygodnego siedziska lub podnóżka, który można dostawić do eleganckiej sofy, ale również funkcję skrzyni. Uchylane siedzisko i pojemna komora wewnętrzna pozwalają przechowywać w jej wnętrzu wiele użytecznych przedmiotów, m.in. dekoracyjne pledy czy narzuty.

Pufa pikowana to mebel, który zwiększy funkcjonalność każdego salonu. W pozytywny sposób wpływa na komfort wypoczynku, a także zwiększa dekoracyjność wnętrza.