Aranżacje wnętrz inspirowane podróżami pozwalają nam zanurzyć się w egzotykę, różnorodność kultur i naturalne piękno, nie opuszczając własnego domu. Grupa Tubądzin, znana z innowacyjnego i artystycznego podejścia do projektowania płytek, opracowała kolekcje czerpiące inspiracje z najbardziej malowniczych zakątków świata.

Piękno patagońskiego kwarcytu

Patagonia, rozciągająca się na terenach Argentyny i Chile, jest krainą o majestatycznych górach i surowym pięknie, która zapiera dech w piersiach. W sercu tej dzikiej przyrody wydobywany jest wyjątkowy patagoński kwarcyt, charakteryzujący się głęboką zieloną barwą z beżowymi akcentami. Kolekcja Impress, inspirowana tym unikatowym kamieniem, przenosi jego przeskalowany wzór do wnętrz, tworząc przestrzenie pełne elegancji i wyrafinowanego stylu.

Urok Orientu w kolekcji Fadma

Fadma to esencja orientalnej Casablanki, marokańskiego miasta pełnego zmysłowych doznań i filmowej opowieści o wielkiej miłości. Kolorystyka kolekcji oddaje ducha słonecznego Maroka, pełnego bogatych, etnicznych wzorów, wprowadzając do wnętrz orientalny charakter. Inspiracją dla Fadmy były białe fasady budowli Casablanki, odbijające się w wodach oceanu. Kolekcja urzeka subtelnymi dekoracjami i kunsztownym wykończeniem, uosabiając orientalną estetykę.

Adriatycka elegancja w kolekcji Pietra Blue

Pietra Blue to hołd dla adriatyckiego marmuru i wyspy Brač, największej z dalmatyńskich wysp. Na jej terenie znajdują się kopalnie spektakularnie białego marmuru, który zdobi rezydencje na całym świecie. Kolekcja Pietra Blue czerpie z piękna tej wyspy, łącząc nieskazitelną biel marmuru z błękitnymi żyłkami. Efekt to płytki, które emanują elegancją i subtelnością, przenosząc nas w klimat ciepłych wód Adriatyku i słonecznych dni.

Dalekowschodni teatr cieni w kolekcji Tori Take

Inspirowana kulturą Dalekiego Wschodu, kolekcja Tori Take przenosi nas w świat intrygującego teatru cieni. Wyświetlane na białej bibule kontury gałązek tworzą efekt migotania w świetle, wprowadzając dramaturgię kształtów i przywołując na myśl spacer po mglistych lasach Azji. Ta kolekcja oferuje subtelne dekoracje i malarskie detale, gdzie rzeczywistość splata się z baśniowymi opowieściami, tworząc orientalną opowieść pełną uroku i inspiracji. Wprowadza ona do wnętrz magiczny klimat Azji, zachwycając swoją oryginalnością.

Aranżacje inspirowane odległymi krainami

Kolekcje Grupy Tubądzin, inspirowane najpiękniejszymi zakątkami świata, nie tylko dodają wnętrzom różnorodności, ale również pozwalają na niezwykłą podróż bez opuszczania domu. Dzięki nim możemy cieszyć się egzotyką i pięknem odległych miejsc, kreując unikalne i inspirujące przestrzenie. Każda z tych kolekcji to szansa na odkrywanie świata i wprowadzenie do naszych domów atmosfery dalekich podróży, wzbogacając nasze codzienne otoczenie o niezwykłe elementy dekoracyjne.