Armatura łazienkowa i kuchenna, wanna, umywalka, miska toaletowa, brodzik czy też kabina prysznicowa to elementy wyposażenia domowego, które zazwyczaj kupowane są raz na kilka, a nawet kilkanaście lat. Z tego też powodu ich design powinien być uniwersalny i ponadczasowy, a jakość niezawodna. Istnieje wiele firm oferujących tego typu wyroby, a wśród nich na szczególną uwagę zasługuje firma Omnires. Co to za marka? I jakimi cieszy się opiniami?

Co oferuje marka Omnires?

Omnires to polska firma z siedzibą w Warszawie, której początki sięgają roku 1990. Na rynku akcesoriów łazienkowych i armatury kuchennej wyróżnia się szeroką gamą produktów, która skierowana jest do wielu klientów. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani minimalizmu, jak i miłośnicy klasycznego oraz nowoczesnego wzornictwa. Ciekawostką jest to, że marka Omnires jako pierwsza w Europie wprowadziła na rynek łazienkowe systemy podtynkowe, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami.

Baterie łazienkowe i kuchenne, zestawy wanno-prysznicowe, misy toaletowe, brodziki, kabiny prysznicowe oraz akcesoria łazienkowe, ceramika i stelaże marki Omnires sprzedawane są w całej Europie. Wszystkie produkty, dzięki zatrudnianiu światowych i polskich projektantów, znakomicie pasują do obowiązujących trendów, a estetyczny styl połączony z funkcjonalnością oraz innowacyjne rozwiązania wpływają na coroczne zwiększenie sprzedaży.

Produkty marki Omnires można kupić przez Internet lub w showroomie w Warszawie, gdzie dodatkowo można obejrzeć je na żywo. W miejscu tym można także zaczerpnąć inspiracji na temat urządzenia łazienki oraz kuchni. Godne polecenia jest także fachowe doradztwo oraz liczne rabaty.

Opinie na temat produktów marki Omnires

Opinie Omnires są bardzo dobre. Klienci w szczególności doceniają szeroki asortyment oraz przystępne ceny, podkreślając przy tym ich jakość, solidność oraz estetyczny wygląd. Jako godne plecenia wskazują głównie baterie łazienkowe, które cechuje duża wytrzymałość, dzięki czemu można je używać przez wiele lat.

Baterie łazienkowe Omnires – opinie

Opinie klientów, którzy użytkują baterie łazienkowe tej marki, wskazują na ogólne zadowolenie. Jako plus wskazują:

 • dobre wykonanie oraz jakość,
 • odporność na plamienie oraz osadzanie sie kamienia,
 • długowieczność oraz brak awaryjności,
 • dostępność w wielu kolorach, stylach oraz wariantach montażu.

Baterie podtynkowe Omnires — opinie

Jest to produkt kategorii premium, co oczywiście ma wpływ na jego cenę — jest ona znacznie wyższa, niż cena zwykłych natynkowych baterii. Inny jest także montaż, dlatego należy się wcześniej na niego umówić. Pozytywne opinie baterii podtynkowych dotyczą:

 • dostępnej kolorystyki oraz faktury,
 • brak awaryjności,
 • możliwość zamontowania systemu nadtynkowego w całym domu.

Bateria wannowa Omnires — opinie

To także produkt z kategorii premium, jednak w zdecydowanie konkurencyjnej cenie do innych producentów. Zadowoleni klienci wskazują także na:

 • jakość wykonania baterii wannowej,
 • możliwość dokupienia umywalki z tej samej serii, co pozwala stworzyć piękny komplet,
 • duża ilość modeli w różnych kolorach.

Zestaw prysznicowy Omnires – opinie

Zestaw prysznicowy Omnires zaspokaja następujące oczekiwania klientów:

 • jakość oraz design,
 • przystępna cena,
 • bezawaryjność.

Omnires a Grohe — opinie

Opinie Omnires a Grohe zdecydowanie wychodzą na plus dla tej pierwszej marki, mimo iż to Grohe jest jedną z popularniejszych na rynku artykułów łazienkowo–kuchennych.

Zadowolenie klienci wskazują przede wszystkim na materiały najwyżej jakości, z których wytwarzane są te produkty Omnires, a także podkreślają ich niezwykle elegancki i ponadczasowy wygląd.