IKEA proponuje na lato 2024 wiele nowych, ciekawych produktów wyposażenia wnętrz, które wprowadzą letni zastrzyk energii do naszych domów. Nowe produkty utrzymane są w czterech odważnych stylach, wiele nowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

W lipcowej kolekcji IKEA dominuje intensywny, kobaltowy błękit, który można zobaczyć na klasycznym krześle KRYLBO oraz na zegarze IKEA PS 1995, wyposażonym w praktyczny schowek. Niebieskie akcenty pojawiają się również na nowych pościelach i dekoracyjnych poszewkach, a także na meblach, jak klasyczna rama łóżka MALM.

Nowa oferta IKEA na lato obfituje w wyraziste wzory: tygrysie pręgi zdobią poszewki BUSKVICKE, ręcznie malowane linie znajdują się na pościeli SYRABLADMAL, a stylowy dywan RULLBANA przyozdobiony został klasycznym wzorem szachownicy. W kategorii sypialni znajdziemy VITARNA, ramę łóżka z baldachimem, barwne tekstylia z serii MURREVA, zestaw pościeli dla dzieci GRÖNFINK, praktyczny różowy stolik nocny HATTÅSEN oraz przenośną lampkę NÖDMAST w kształcie grzybka z różowym abażurem.

Kolekcja zachwyci także miłośników rustykalnego stylu z romantycznymi, kwiecistymi wzorami, takimi jak uniwersalny wzór zasłon i poszewek VILDPERSILJA. Zainspirowane przydomowymi ogrodami szwedzkiej Gotlandii, te dekoracje przynoszą do wnętrz atmosferę pełną róż, drzew owocowych i malw.

Dodatkowo, IKEA prezentuje nową serię FRYKSÅS, wykonaną z naturalnego, ręcznie wyplatanego rattanu, który jest zarówno trwały, jak i lekki. W serii znajdziemy nie tylko elementy wyposażenia pokoju dziennego i rozwiązania do przechowywania, ale również biurko i szafkę pod TV, co stanowi zaskakujący element kolekcji.

Fot. i oprac. na podst.: mat. prasowe IKEA