Newbie, marka odzieżowa dla dzieci i kobiet z Kappahl Group oraz Boråstapeter, wiodąca marka tapet i dekoracji ściennych, po raz kolejny łączą siły, prezentując nową kolekcję wyjątkowych tapet przeznaczonych do dziecięcych pokoi. Ich celem jest zachęcanie do zabawy oraz kreowanie przytulnej przestrzeni, w której dzieci mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Nowa kolekcja Newbie ♥︎ Boråstapeter składa się z 18 ręcznie rysowanych wzorów inspirowanych magicznym światem sagi Newbie, utrzymanych w kojącej palecie delikatnych odcieni i pastelowych barw.

Nasza najnowsza kolekcja tapet zabiera dzieci w podróż przez przepiękne, ręcznie malowane wzory kwiatowe i światy zwierząt, które nie tylko zwiększają estetyczny urok dziecięcego pokoju, ale także opowiadając historie, budzą w najmłodszych ciekawość i chęć odkrywania świata – tłumaczy Maja Olsbo, Design Lead w Newbie.

Dzięki delikatnym, stonowanym kolorom oraz bajkowym motywom, tapety Newbie ♥︎ Boråstapeter stanowią idealny wybór dla dziecięcych pokoi, tworząc przestrzeń pełną uroku i inspiracji.

Zrównoważony rozwój i ponadczasowość to zasady, którymi kierujemy się w Newbie, w połączeniu z dążeniem do doskonałości i szczególną dbałością o detale. Nasze podejście idealnie współgra z misją Boråstapeter, zakładającą tworzenie tapet o ponadczasowym wyglądzie. Rozpoczęte cztery lata temu partnerstwo od samego początku było sukcesem. Pierwsza wspólna kolekcja ogłoszona w 2020 roku została ciepło przyjęta przez klientów, a teraz nadszedł czas na kolejną odsłonę współpracy Newbie i Boråstapeter – dodaje Wirginia Gruszczyńska-Buchta, Marketing & E-Com Manager w Kappahl.

Nowa kolekcja obejmuje cztery motywy, 18 wzorów i łącznie 35 kolorystyk, które zostały zaprojektowane tak, by współgrać z filozofią obu marek. Kolekcja zawiera również pięć fototapet, pozwalających dzieciom zanurzyć się w różnych światach sagi Newbie. Wzory tapet są wyjątkowe i urocze, a jednocześnie produkowane są z materiału flizelinowego, co sprawia, że są trwałe i łatwe w montażu.

Kolekcja zawiera aż pięć fototapet, które pozwalają dzieciom zanurzyć się w różnych światach sagi Newbie. Stanowią tło dla przygód i zabawy dla wszystkich młodych odkrywców – mówi Jenny Hahne Gadd, projektantka w Boråstapeter.

Kolekcja tapet Newbie ♥︎ Boråstapeter oferuje różnorodne wzory, które przenoszą dzieci w fantastyczne światy pełne przygód i niezapomnianych doświadczeń. Wzór Forest Friends zaprasza dzieci do zaczarowanego lasu, gdzie mogą spotkać lisy, zające, skaczące wiewiórki, ciekawskie ptaki i niesamowite grzyby. Flower Garden natomiast wypełnia dziecięce pokoje uderzającym kwiatowym wzorem w delikatnych odcieniach różu i zieleni, gdzie piękne łabędzie, małe puszyste króliki i wiewiórki stają się przyjaciółmi dzieci. Dla najmłodszych podróżników, tapeta Wild Jungle przenosi ich na afrykańską sawannę, gdzie mogą spotkać egzotyczne zwierzęta, takie jak zabawne małpy skaczące przez korony drzew, podczas gdy tygrys odpoczywa w cieniu. Wzór Little Explorer z kolei wyrusza z dziećmi w ekscytującą podróż, pokazując im, gdzie żyją różne zwierzęta, a ogromne wieloryby pływają obok siebie. Dodatkowo, pojawia się balon na ogrzane powietrze, delikatnie uniesiony w niebie, dodając jeszcze więcej uroku tej niezwykłej podróży.