Odbiór mieszkania bezpośrednio od dewelopera zazwyczaj oznacza rozpoczęcie etapu prac wykończeniowych, które są czasochłonne i często generują dodatkowe koszty oraz stres związany z zarządzaniem procesem. Dzięki nowemu partnerstwu z pracownią KODO Projekty i Realizacje Wnętrz, klienci Develii mogą ominąć ten trudny etap. Program wykończeniowy KODO pozwala na szybsze wprowadzenie się do nowego domu, eliminując nieprzewidywalność związaną z samodzielnymi pracami remontowymi. To rozwiązanie nie tylko oszczędza czas, ale i nerwy, gwarantując, że mieszkanie będzie gotowe do zamieszkania od momentu odbioru.

KODO wykończenia pod klucz dla Develii

Usługa wykończenia mieszkań pod klucz oferowana przez KODO dla klientów Develii to możliwość skorzystania z różnorodnych pakietów wykonawczych. Dostępne są różne standardy, zakresy prac oraz budżety, co pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Elastyczne moduły, szeroki wybór materiałów i rozwiązań, a także współpraca z doświadczonym architektem wnętrz zapewniają kompleksowe podejście do każdego projektu. Odpowiedzialność za realizację prac leży w rękach KODO, co gwarantuje, że wykończenie mieszkania zostanie przeprowadzone sprawnie i zakończy się w ustalonym terminie, zapewniając klientom satysfakcjonujący finał ich inwestycji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nawiązaliśmy współpracę z doświadczoną pracownią, która w całości realizuje projekty wykończenia „pod klucz” dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ta współpraca z pewnością zaowocuje wyższym poziomem satysfakcji klienta, gdyż możliwość odbioru mieszkania już gotowego do zamieszkania zdejmuje z klientów ogrom pracy, czasu i stresu związanego z fachowym przygotowaniem przestrzeni do życia. – mówi Tomasz Kaleta, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Develia.

Jak działa usługa wykończenia pod klucz z KODO?

Usługa wykończenia pod klucz oferowana przez KODO dla klientów Develii umożliwia kompleksowe i spersonalizowane urządzenie wnętrza mieszkania. Klienci mogą wybierać z różnorodnych modułów oferty, dostosowując zakres prac do swoich potrzeb użytkowych, estetycznych oraz możliwości finansowych. Proces rozpoczyna się od wyboru pakietu wykończeniowego, który może obejmować zarówno elementy podstawowe, jak i opcje dodatkowe realizowane za dopłatą.

Po podpisaniu umowy następuje spotkanie z dedykowanym projektantem, który pomaga w opracowaniu planu aranżacji. Realizacja projektu rozpoczyna się zaraz po formalnym odbiorze mieszkania, również przeprowadzonym przez eksperta z biura projektowego. Przebieg prac obejmuje zakupy i dostawy materiałów, a także prace remontowe prowadzone przez wykwalifikowane ekipy KODO. Nad całością prac czuwa nadzór, który gwarantuje tempo i jakość wykonania.

Kiedy prace wykończeniowe dobiegną końca, klient odbiera klucze do swojego nowego, w pełni gotowego do zamieszkania mieszkania.

Dlaczego warto wybrać wykończenie pod klucz?

Wybór mieszkania gotowego do użytku stanowi nową jakość na rynku nieruchomości i oferuje liczne korzyści dla klientów. Dzięki współpracy z dedykowanym architektem wnętrz, klienci są zwolnieni z konieczności samodzielnego planowania aranżacji czy poszukiwania własnych wykonawców. Kompleksowe zarządzanie wszystkimi etapami prac wykończeniowych minimalizuje ryzyko błędów i nieprzewidzianych wydatków, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i szybkość przeprowadzki, a także dla inwestorów zainteresowanych szybkim wynajmem nieruchomości.

Usługa przygotowana przez KODO dla klientów Develii oznacza spokój i zaoszczędzony czas. Klienci nie muszą odbierać mieszkania w stanie surowym – robi to ekspert wykończenia wnętrz. Pewność efektu daje indywidualny projekt przygotowany przez doświadczonego architekta. Problem szukania ekip remontowych, nadzorowania ich również nie dotyczy klienta. Zajmujemy się także całą logistyką zakupu i dostaw produktów. Co najważniejsze – produkt finalny, czyli lokal gotowy do zamieszkania klient odbiera razem z 24-miesięczną gwarancją na materiały i wykończenie – wyjaśnia Maciej Skupiński, prezes zarządu KODO Projekty i Realizacje Wnętrz.

Fot. i oprac. na podst.: mat. prasowe Develia.