Meble kuchenne Leroy Merlin jakością porównywane są do mebli szwedzkiej sieci IKEA, natomiast cenowo plasują się obok polskiego producenta Black Red White. Wiele osób chwali je za design, który doskonale wpisuje się w trendy nowoczesnego minimalizmu, a także za łatwość montażu. Plusem jest również możliwość uzupełnienia ich pojedynczymi szafkami. Czy meble kuchenne Leroy Merlin mają negatywne opinie?

Meble kuchenne Leroy Merlin — opinie

Meble kuchenne Leroy Merlin pozwalają na funkcjonalne i efektowne urządzenie każdej przestrzeni, a możliwość uzupełnienia ich pojedynczymi szafkami daje wiele możliwości aranżacyjnych. Ich jakość możemy porównać do mebli z IKEI, natomiast ceny zbliżone są do kolekcji Black Red White. Projekty Leroy Merlin urzekają designem, który doskonale wpisuje się w trendy nowoczesnego minimalizmu. Atutem jest też brak trudności podczas ich montażu.

Mimo że atrakcyjne ceny mebli zachęcają do zakupu, to część osób twierdzi, że odbiegają one jakością od asortymentu innych producentów. Jak jest naprawdę?

Meble kuchenne Leroy Merlin — oferta

W ofercie Leroy Merlin znajduje się 45 gotowych zestawów mebli kuchennych. Na szczególną uwagę zasługuje seria Lara. Dolne szafki w kolorze arusha wenge umiejętnie przełamują spowite dębem sonoma górne szafki, dzięki którym kuchnia jednocześnie będzie stylowa i przytulna. Do wykonania mebli wykorzystano twardą płytę laminowaną, która wykazuje wysoką odporność na działanie wilgoci i uszkodzenia. Kolejnym atutem jest tutaj regulowana wysokość dolnych szafek, co pozwala na dostosowanie wysokości mebli do potrzeb domowników.

Dobrymi opiniami cieszy się również seria Fiona, która wyróżnia się wyjątkową stylistyką i wzornictwem, zgodnie z najnowszymi trendami w wystroju wnętrz. Śnieżna biel połyskowych frontów ułatwia codzienną pielęgnację mebli kuchennych, a dzięki dodatkowym szafkom można urządzić każdą przestrzeń kuchenną.

Seria Leroy Merlin, która również cieszy się powodzeniem, to meble kuchenne Takoma w kolorze kawy mrożonej. Zjawiskowa jest również turkusowa kuchnia z serii Pamela. Zestaw Aniela odzwierciedla prosty, angielski styl, a akrylowa, połyskowa powłoka na frontach mebli kuchennych Flint, pozwali na stworzenie wnętrza w technologii 3D.

Dla miłośników minimalistycznych form proponujemy serię mebli Rey, które charakteryzują się matowym wykończeniem w modnych odcieniach szarości.

Meble kuchenne Leroy Merlin — ceny

Meble kuchenne Leroy Merlin maja konkurencyjne ceny w stosunku do innych producentów. Najtańsza jest kolekcja Ara — koszt zestawu to jedynie 468 zł. Kolejną budżetową opcją jest seria Aniela, w skład którego wchodzą 2 szafki stojące z szufladą, szafka zlewozmywakowa, szafki wiszące z witryną i miejscem na suszarkę. Całkowity koszt takiego zestawu to 795 zł. Nieco więcej kosztuje zestaw Milano, będący połączeniem drewna, bieli i blasku. Jego koszt to 1400 zł.

Oczywiście w Leroy Merlin nie są dostępne wyłącznie gotowe zestawy. Możliwe jest również zaprojektowanie przestrzeni kuchennej na własny sposób. Warto jednak mieć na uwadze, że ostateczna cena będzie nieco wyższa niż gotowe propozycje.