Jeśli podoba Ci się styl Art Deco, sprawdź koniecznie kolekcję mebli polskiej marki Bogatti. W ofercie znajdziesz meble do salonu, jadalni i sypialni, które wyróżniają się klasycznym stylem, a zarazem eleganckim wzornictwem. Bogatti oferuje również meble gabinetowe oraz meble będące wyposażeniem hoteli. Uzupełnieniem oferty są kuchnie na wymiar oraz szafy do zabudowy. Fabryka realizuje również zamówienia indywidualne.

Meble Bogatti

Meble Bogatti to przykład projektowania zgodnie z aktualnymi wymogami. Wszystkie projekty nawiązują do modnego stylu Art Deco, dzięki czemu wyróżniają się klasycznym, a zarazem eleganckim wzornictwem. Meble produkowane są z naturalnej okleiny orzechowej oraz z litego drzewa olchowego, z którego wykonuje się zaokrąglenia i nogi. Całość wybarwiana jest na kolor orzech. Do produkcji mebli wykorzystuje się również szkło postarzane, stylizowane uchwyty oraz wysokiej jakości tkaniny obiciowe.

Fabryka mebli Bogatti to polska firma rodzinna o ugruntowanej pozycji w branży. Wszystkie meble wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz oryginalnym wzornictwem. Do ich produkcji wybierane są najlepsze gatunki drewna oraz naturalne okleiny. Perfekcyjnej całości dopełnia stolarskie rzemiosło, które w tej firmie nie jest pustym sloganem.

„Drzewo to symbol życia i długowieczności. Od wieków drewno było sprzymierzeńcem człowieka: ogrzewało, było budulcem domu, z niego powstały pierwsze narzędzia i przedmioty codziennego użytku. Pewnie dlatego lubimy otaczać się przedmiotami z drewna. Dotyk ciepłych, drewnianych powierzchni daje nam poczucie bezpieczeństwa. Podobają nam się naturalne kolory, cieszy nasze oczy łagodny rysunek słojów. Szukając solidności, trwałości i piękna sięgamy po drewno. Z niego powstają podłogi, drzwi i okna naszych domów. Do naszych mieszkań wstawiamy meble z drewna, by cieszyć się ich urodą przez długie lata.”

Meble Bogatti cechuje niepowtarzalny styl, dbałość o szczegóły i funkcjonalność. Firma jest aktywna na wielu rynkach zagranicznych i sukcesywnie buduje sieć sprzedaży krajowej.