Światowej sławy polska modelka Kamila Szczawińska, została ambasadorką najnowszej kampanii MILOO HOME. Pod hasłem „Every Home Has a Story”, Kamila zaprasza do swojego domu, promując ideę, że każdy dom kryje w sobie unikalną magię. Inspiruje do kreowania przestrzeni, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie dopracowane, zachęcając do osobistego podejścia do designu wnętrz.

Dla Kamili Szczawińskiej, doświadczonej modelki, sesje zdjęciowe i filmy reklamowe są codziennością, ale jej najnowsza współpraca z MILOO HOME wyróżnia się wyjątkowym charakterem. Tym razem Kamila otwiera drzwi do swojego prywatnego świata, demonstrując jak osobiście ceni wartości bliskie marce – elegancję, która współgra z przytulnością, oraz komfort wynikający z funkcjonalności.

Naturalne piękno

Nowa kampania MILOO HOME inspiruje do eksplorowania i osobistego definiowania przestrzeni mieszkalnej, podobnie jak robi to Kamila Szczawińska, zachęcając do wypełniania jej własną, unikatową historią.

Świt to dla mnie czas odkrywania, gdy w promieniach wschodzącego Słońca odnajduję siłę i nadzieję. Meble towarzyszą mi niczym bliscy przyjaciele, dodając blasku mojej codzienności – mówi w filmie Kamila Szczawińska. – Moja przestrzeń to miejsce, gdzie mogę wyciszyć umysł i napełnić serce spokojem. Odkrywam magię prawdziwego odpoczynku. Inspirując się harmonią dookoła, coraz częściej wybieram chwile na zewnątrz. Zanurzam się w naturalnym pięknie, regeneruję ciało i duszę – dodaje.

Design osobisty

Oferta MILOO HOME, obejmująca meble, lampy i akcesoria, umożliwia kreowanie unikalnych, osobistych przestrzeni zarówno w domu, jak i w ogrodzie. W artystycznej sesji zdjęciowej autorstwa Daniela Korzewy, Kamila Szczawińska prezentuje się m.in. przy basenie, relaksując się na okrągłym łóżku dziennym Maje Sand. Na deskowanym tarasie eksponowane są także inne elementy z tej kolekcji, takie jak sofa, szezlong, fotel i stolik, wykonane z technorattanu, który wiernie imituje naturalny rattan, będąc jednocześnie odpornym na deszcz.

W zaciszu ogrodu, przy leśnym obrzeżu, na trawniku rozstawiono fotele, pufy i stoliki z kolekcji Tongo. W tych nowoczesnych formach zastosowano innowacyjne rozwiązania, takie jak wbudowane w stoliki oświetlenie solarne, które dostarcza zarówno nastrojowego, jak i praktycznego światła, idealnego w miejscach oddalonych od domu.

Ukwiecona łąka stanowi malownicze tło dla kolekcji mebli wypoczynkowych Peneco, które zachwycają użyciem naturalnego, litego drewna i eleganckiej plecionki sznurkowej. Na fotografii widzimy również Kamilę Szczawińską, która relaksuje się w bujanym fotelu wiszącym Cocoon. Ten model, wyjątkowo popularny w cieplejszych miesiącach, jest jednym z bestsellerów MILOO HOME.

Fot. i oprac. na podst.: mt. prasowe MILOO HOME.