Aby wnętrze było funkcjonalne, a także zachwycało swoim wyglądem domowników i gości, w trakcie jego projektowania lub remontu należy zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły. Niewątpliwie ważnym elementem każdego pomieszczenia są okucia meblowe. Przeczytaj artykuł, poznaj ich rodzaje i dobierz odpowiednie uchwyty do poszczególnych mebli.

Typy uchwytów meblowych

Szafy, szafki, szuflady ‒ ich sposób otwierania może być naprawdę praktyczny i wyróżniać się oryginalnym wyglądem. Uchwyty meblowe, dostępne są w wielu różnych wersjach, spośród których największą popularnością cieszą się metalowe, zachwycające minimalistycznym designem. W tej grupie modeli dostępne są m.in. warianty płaskie, zaokrąglone lub relingowe.

W jakich meblach sprawdzą się uchwyty metalowe?

Opisywane uchwyty meblowe doskonale nadają się do różnorodnych wnętrz. Z powodzeniem postaw na nie w:

  • kuchni, we wszelkich szafkach, szafach i szufladach, zarówno zabudowanych, jak i wolnostojących,
  • łazience, urządzonej w klasycznym czy nowoczesnym stylu,
  • sypialni czy przedpokoju ‒ tam, gdzie masz garderobę,
  • salonie – w komodach czy regałach z szufladami.

Uchwyty relingowe ‒ połączenie tradycji z nowoczesnością

Jeśli stawiasz na ponadczasowe rozwiązania, wybierz relingowe uchwyty do mebli. Tego typu okucia doskonale uzupełniają różnorodne wyposażenie kuchenne. Ze względu na prosty styl i rozmaity wybór długości, możesz łatwo dopasować je do wszelkich frontów, bez względu na ich wielkość czy kolor. Chcesz do klasycznego wnętrza wprowadzić nieco nowoczesności? Wybierz dłuższe relingi do szuflad dolnych, a krótsze do górnych (lub na odwrót).

Modele krawędziowe ‒ idealne do nowoczesnych kuchni

Alternatywą dla powyższej propozycji są krawędziowe uchwyty do mebli. To rodzaj okucia, którego długość jest idealnie dobrana do szerokości danej szafki. To sprawia, że nie wystaje poza front, tworząc tym samym gładką, jednolitą całość.

Klasyczne gałki meblowe

W Twoim mieszkaniu króluje drewno? Uwielbiasz proste formy wyposażenia występujące w różnych odcieniach brązu? Jeśli tak, ich fronty możesz uzupełnić klasycznymi, okrągłymi gałkami meblowymi. Do wyboru masz np. te w kolorze żółtego czy różowego złota. To świetna opcja do sypialni czy salonu, w których chcesz nawiązać do stylu retro. Alternatywą dla powyższych barw jest popularna biel lub czerń.

Pamiętaj także, że okrągłe modele to jedne z wielu dostępnych opcji. Możesz wybrać także warianty geometryczne czy spłaszczone. To Ty decydujesz również o ich formie, stawiając na produkty bez zdobień lub wręcz przeciwnie ‒ bardzo dekoracyjne.

Najwyższa jakość i trwałość proponowanych rozwiązań

Wszystkie powyższe opcje odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością i trwałością, a także wysoką odpornością na czynniki mechaniczne i obciążenia, dzięki czemu posłużą użytkownikom przez długi czas. Opisywane okucia doskonale uzupełnią wygląd frontów, a co najważniejsze będą idealnie spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Szeroki wybór wariantów sprawia, że każda osoba bez względu na indywidualny styl, a także charakter danego pomieszczenia łatwo dobierze produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Co jeszcze wyróżnia ofertę?

Zamówione akcesoria otrzymasz w zestawach do samodzielnego montażu. W każdym komplecie znajdują się wybrane uchwyty z nawierconymi otworami montażowymi oraz dobrane do danych modeli wkręty łączeniowe, dzięki którym przymocujesz gałki lub inne okucia do mebli w kuchni, łazience, sypialni, salonie czy przedpokoju.

Dzięki oferowanym produktom szybko i niewielkim kosztem odmienisz wygląd danego wnętrza, a także ułatwisz domownikom korzystanie z poszczególnych szafek.

Trwałe i oryginalne wyposażenie mebli

Opisywane wyżej propozycje to jedne z wielu różnorodnych akcesoriów meblowych w ofercie sklepu internetowego e-rejs.eu, które doskonale uzupełnią każde pomieszczenie, bez względu na styl, w którym zostało urządzone. Przejrzyj rozmaite warianty i wybierz modele dostosowane do swoich potrzeb. Poza uchwytami frontowymi sprawdź m.in. wyposażenie do wnętrz szaf, systemy szuflad i prowadnic, oświetlenie LED i inne artykuły ułatwiające codzienność!