Wyróżnienie marki na tle konkurencji jest w dzisiejszym biznesie niezwykle ważne, szczególnie biorąc pod uwagę aspekt wizualny. Wypromowanie marki możliwe jest poprzez wysyłanie swoich produktów w opakowaniach zaklejonych taśmą z nadrukiem. Stworzenie taśmy z własnym nadrukiem nie jest czynnością skomplikowaną, szczególnie, że większość dostawców oferuje zamówienie tych produktów drogą internetową.

Dlaczego identyfikacja wizualna marki jest kwestią istotną?

Identyfikacja wizualna i gadżety promocyjne z nadrukiem służą kreowaniu wizerunku marki. Spójna identyfikacja w postaci logotypu, kolorystyki czy użytych czcionek pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Opracowanie identyfikacji wizualnej przekłada się na generowanie przez firmę większych zysków, wzrost rozpoznawalności marki oraz jej pozytywny odbiór w świadomości klienta. Logo firmy można następnie umieszczać na gadżetach promocyjnych, wydrukach reklamowych i akcesoriach do pakowania. Projekt nadruku na taśmie klejącej powinien być dobrze przemyślany, aby wizualnie nie odstraszał odbiorcy. Musi odpowiadać kolorystyce marki i przedstawiać spójny przekaz.

Taśma z nadrukiem – dlaczego warto z nich korzystać?

Taśmy z nadrukiem stały się w ostatnim czasie często wykorzystywanym przez firmy z branży e-commerce nośnikiem reklamy. Mogą pełnić również funkcję ostrzegawczą, która informuje osoby, obsługujące przesyłki, o delikatnej zawartości opakowania. Taśmy z nadrukiem to dodatkowo element budowania świadomości marki, ze względu na fakt, że najczęściej znajduje się na nich logotyp i nazwa firmy. Wysyłanie paczek, oklejonych taśmą z nadrukiem, sprawia, że kupujący od razu wie od kogo otrzymał przesyłkę. Oklejenie przesyłki spersonalizowaną taśmą z nadrukiem nadaje jej wyjątkowego charakteru. Co więcej, taśmy ze znakowaniem świadczą o profesjonalnym podejściu sprzedającego do wysyłki swoich towarów. Korzystając z usług takiej firmy, kupujący może mieć pewność, że obsługa klienta znajduje się na najwyższym poziomie.

Jak zamówić taśmę z własnym nadrukiem?

Większość dostawców taśm samoprzylepnych w swojej ofercie posiada również opcję znakowania produktów. Dzięki temu zamawiający ma możliwość stworzenia kompletnego projektu taśmy z nadrukiem, która będzie spójna z identyfikacją wizualną marki. Zamawiając taśmę z własnym nadrukiem online, kupujący dołącza spersonalizowaną grafikę w panelu zamówienia. Na taśmach można umieścić logotyp, nazwę firmy, dane adresowe, a nawet informacje o aktualnych promocjach.

Stwórz taśmę z nadrukiem z TCM Service

TCM Service to jeden z czołowych dostawców taśm klejących i taśm z nadrukiem. Swoim klientom udostępnia sklep internetowy wraz z kreatorem nadruków, który znacznie ułatwia proces zamówienia produktów. Klient ma możliwość wyboru konkretnego rodzaju taśmy, dodania własnej grafiki pod nadruk i weryfikacji zamówienia poprzez weryfikację wizualizacji produktu. Zamawianie taśm z nadrukiem jest proste i przebiega sprawnie. Z TCM Service kreowanie wizerunku marki staje się wręcz przyjemnością.