Jesteś pedantyczną osobą? Lubisz ład i porządek? Jeśli tak, to lubisz także mieć wszystko poukładane i poskładane. Nawet pedantom trudności sprawiają rzeczy osobiste w postaci ubrań. Najczęściej nie jest to wina zbyt wielu elementów garderoby, ale szaf, które niestety nie są praktyczne. Czasem chcąc wyjąć bluzkę z tyłu szafy, musimy się „przekopać” przez gąszcz ubrań. Możemy zapomnieć o tym problemie. Wystarczy, że skorzystamy z opcji jaką jest Ikea Pax szafa.

Czym są szafy modułowe Pax?

Gdy marzymy o szafie, w której wszystko ma swoje miejsce oraz możemy się dostać do każdej rzeczy z dużą łatwością, to dobrze trafiliśmy. Wręcz stworzona dla nas jest Ikea Pax szafa. Jest to szafa modułowa, którą sami sobie planujemy. Tak naprawdę w szafach tych zależy wszystko tylko i wyłącznie od nas. Możemy dobrać konkretny rozmiar, kolor, jak i także styl. Możemy zdecydować o tym czy zamontujemy drzwi na zawiasach, a może zaoszczędzimy nieco miejsca i zamontujemy drzwi przesuwne. Wewnątrz mamy do czynienia z wyposażeniem o nazwie komplement. Dzięki niemu każda nasza koszulka, but oraz szalik znajdują swoje miejsce. A co gdy nie wiemy dokładnie czego potrzebujemy oraz nie jesteśmy w stanie się określić? W takiej sytuacji powinniśmy zdecydować się na gotowe kombinacje, które także mamy do wyboru.

Rygorystyczne testy oraz długa gwarancja

Musimy zaznaczyć, że szafy Pax oraz ich wewnętrzne wyposażenie są poddawane naprawdę rygorystycznym testom pod kątem samej zgodności z surowymi normami, które dotyczą trwałości, wytrzymałości oraz jakości. Ikea proponuje nam dziesięcioletnią gwarancję na szafy Pax oraz ich wewnętrzne wyposażenie. Nie musimy za tę gwarancję nic dopłacać. Jest to bezpłatna dziesięcioletnia gwarancja.

Możliwość płatności ratalnej

Szafy Pax o dziwo nie są drogie. Jednak nawet gdy nie mamy wystarczającej sumy, to zawsze możemy skorzystać z oferty ratalnej. Oferta ratalna w Ikei jest bardzo przystępna. Najczęściej można skorzystać z rat zero procent. Wiele osób w takiej sytuacji dochodzi do wniosku, że nie opłaca się płacić nawet gotówką. Co więcej nie musimy sami organizować transportu. W sklepie Ikea możemy zamówić transport bezpośrednio do domu. Jeśli nie mamy zdolności manualnych, to możemy także zamówić usługę montażu. Skoro mamy takie możliwości, to aż żal z nich nie skorzystać. Oczywiście usługa transportu i montażu jest za dodatkową opłatą, ale nie są to wysokie kwoty. Każdego będzie stać na ich uregulowanie. Czasem lepiej zapłacić, niż męczyć się długimi godzinami z montażem.