Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia. Co więcej każdy z nas ma swój ulubiony sklep, w którym robi najczęściej zakupy. Identyczna sytuacja ma się ze sklepami budowlanymi. Gdy jesteśmy zadowoleni z danego sklepu, to będziemy z niego w dalszym ciągu korzystać. Wszystkich nawołujemy do robienia zakupów w sklepie jakim jest Castorama Gdańsk. Poznajmy zalety tego sklepu.

Spory asortyment

Na pewno będziemy usatysfakcjonowani tym, co zobaczymy na miejscu w sklepie. Nie mówimy już o porządku oraz przestrzeni. Mowa o tym, co znajduje się na półkach sklepowych. Na półkach naszym oczom ujawni się masa produktów. W zasadzie w Castoramie znajdziemy wszystko to czego potrzebujemy do przeprowadzenia remontu. W każdym dziale mamy spory wybór.

Wysoka jakość produktów

Kolejną zaletą jest wysoka jakość wszystkich produktów. Gdy kupujemy w Castoramie przykładowo drzwi, to nawet wybierając tańszy model możemy być pewni, że są one wysokiej jakości. Jakość jest dla Castoramy nieziemsko ważna. Poza wysoką jakością Castorama Gdańsk oferuje także niskie ceny. Są to ceny konkurencyjne. Jak widać możliwe jest połączenie wysokiej jakości z relatywnie niską ceną.

Transport

Gdy zaszaleliśmy na zakupach i dochodzimy do wniosku, że jednak nie jesteśmy w stanie wszystkiego pomieścić do samochodu, to nagle jesteśmy tą sytuacją przerażeni. Potrzebujemy przecież tych materiałów budowlanych. Nie musimy jednak wcale zrezygnować z zakupów. Wystarczy, że poprosimy pracownika sklepu Castorama o doliczenie transportu. Castorama oferuje transport produktów pod wskazany adres. Mieszkając w niedalekiej odległości od sklepu możemy nawet liczyć na darmową przesyłkę. Czasami zakupy powyżej określonej w regulaminie kwoty dają nam także możliwość skorzystania z darmowego transportu.

Zamawiają transport możemy także dopłacić za wniesienie towaru. Z usługi tej korzystają najczęściej seniorzy czy też samotne kobiety.

Płatność ratalna i zakupy online

Ostatnimi dwiema zaletami na tej długiej liście jest możliwość płatności ratalnej. Gdy nie mamy wystarczającego budżetu, to sklep ten idzie nam na rękę i daje możliwość rozłożenia danej kwoty na miesięczne raty. Oferta jest niezwykle atrakcyjna, ponieważ oferowane są nam raty zero procent.

Nie zapomnijmy także o braku konieczności zakupów stacjonarnych. Castorama prowadzi własny sklep internetowy, w którym możemy kupić pełen asortyment. Zamówiony towar może być dostarczony do miejsca naszego zamieszkania czy też możemy go sobie odebrać w wybranym sklepie. Wybór należy do nas.