Dwa innowacyjne produkty firmy Geberit, seria łazienkowa Bambini oraz Geberit AquaClean Alba, zostały wyróżnione międzynarodową nagrodą Red Dot Award 2024 w kategorii Product Design.

Red Dot Design Award, prestiżowe wydarzenie zorganizowane przez Design Center Westfalen w Nordheim, odbywa się od 1995 roku i jest uznawane za jeden z najbardziej renomowanych konkursów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, wyznaczający globalne trendy branżowe.

Geberit AquaClean Alba z nagrodą Red Dot

Nowoczesna toaleta myjąca Geberit AquaClean Alba zdobyła uznanie jury dzięki swojemu innowacyjnemu, eleganckiemu wzornictwu oraz funkcjonalności. Łącząc nowoczesne technologie z ponadczasowym wyglądem, idealnie komponuje się z każdą łazienką. Technologie, takie jak opatentowany system natrysku WhirlSpray i cicha technologia spłukiwania TurboFlush, czynią ją produktem wyjątkowym i stawiają nowe standardy w dziedzinie higieny toalet.

Wyróżniona kolekcja dla najmłodszych – Geberit Bambini

Seria łazienkowa Geberit Bambini, skierowana do dzieci do 14 roku życia, również została doceniona za swoją funkcjonalność i design. Produkty z tej serii, w tym toalety, umywalki i inne akcesoria łazienkowe, są specjalnie dostosowane do potrzeb dzieci, oferując zarówno zabawną, jak i ponadczasową estetykę. Dzięki łatwości czyszczenia, seria spełnia również oczekiwania opiekunów i personelu sprzątającego. Sukces kolekcji Bambini podkreślony został również inną prestiżową nagrodą – międzynarodowym iF Design Award, co potwierdza jej jakość i innowacyjność.

Fot. i oprac. na podst.: mat. prasowe Geberit