Czy Wam także zdarza się wrócić z każdych zakupów z kilkoma parami butów? Można to już uznać za chorobę. Jest to zakupoholizm. Jednak co zrobić jeśli tak się kocha buty? Pozostało nic innego jak tylko mieć je gdzie wszystkie pomieścić. Przydatna może się okazać Jysk szafka na buty. W naszym przypadku im większa szafka, tym lepiej.

Ile masz par butów?

Najczęściej to kobiety mają coraz większą ilość butów. Nie przybywa kilka par na rok, ale kilka par w tygodniu. Mężczyźni również lubią buty, ale takich zakupoholików jest zdecydowanie mniej. W związku z tym problem ten jest uważany na problem kobiecy. To kobiety najczęściej zadają sobie pytanie, gdzie pomieszczą wszystkie swoje buty. Mężczyźni z kolei tylko pytają swoje kobiety o to, ile mają par butów? Odpowiedź czasami może zaskoczyć. Wiele kobiet ukrywa kolejne pary przed swoimi partnerami. Upychają je dosłownie gdzie mogą. Jednak w końcu wszystko wychodzi na jaw. Nie można przecież trzymać butów w szafce na makaron.

Razem ze swoim partnerem powinniśmy pomyśleć nad dobrym rozwiązaniem. Zdecydowanie takim rozwiązaniem będzie Jysk szafka na buty. W sklepie Jysk znajdziemy wiele modeli szafek na buty. To jakie wybierzemy dla siebie powinno zależeć od miejsca, którym w domu dysponujemy oraz tym ile par butów na szafce zamierzamy pomieścić. Jeśli jest ich naprawdę dużo, to powinniśmy pomyśleć nad większą szafką. Czy taka szafka jest kosztowna? Wszystko zależne jest od konkretnego modelu, na który się zdecydujemy.

Dobierzmy szafkę pod pozostałe meble

Na pewno gdy szafkę na buty chcemy umieścić w przedpokoju czy też w salonie, to musimy zadbać o to, aby była możliwie najbardziej spójna z pozostałymi meblami. Jak najbardziej jest to możliwe. Oczywiście sama faktura mebli nie musi być identyczna, ale podobna. Taki sam powinien być za to kolor. Zadbajmy o to.

Rodzaje szafek

W sklepie sieci Jysk znajdziemy szafki na buty zarówno zamknięte, półotwarte czy też całkiem otwarte. Z uwagi na kurz poleca się szafki zamknięte czy też szafki półotwarte. Jeśli wybierzemy te drugie to na półkach otwartych umieśćmy buty, z których korzystamy na co dzień. Na pewno kilka takich par się znajdzie. Bardziej należy się obawiać, że jedna szafka w dalszym ciągu nie wystarczy. Niestety może tak być. Zatem kupmy dużą szafkę i opanujmy się trochę z kupowaniem nowych butów. Czy okaże się to proste? Może być różnie. Jednym się uda, a innym może być troszkę trudniej. Jednak dołóżmy wszelkich starań, aby nie ponieść porażki.