Hoffner jest cenionym na rynku europejskim producentem przyborów codziennego użytku. Marka specjalizuje się w produkcji naczyń oraz przyborów kuchennych, a także sztućców, patelni i czajników. Najbardziej znana jest jednak doskonałej jakości garnków. Jakie opinie mają garnki Hoffner?

Garnki Hoffner — opinie

Garnki Hoffner wyróżnia przede wszystkim uniwersalność. Jak podaje producent, gotowanie potraw jest nie tylko szybkie, ale i zdrowe dzięki możliwości przyrządzania ich na małej ilości oleju. Pozwala to na przygotowanie świeżych dań, a produkty zachowują pełny smak oraz ważne składniki odżywcze i witaminy. Uchwyty garnków nie nagrzewają się podczas gotowania, a miarki umieszczone w ich wnętrzu ułatwiają dozowanie składników. Dodatkowo garnki są łatwe w przechowywaniu.

Hoffner tworzy swoje garnki z wysokiej jakości tworzywa — z nierdzewnej stali chromowo-niklowej, która ma działanie bakteriobójcze. Dodatkowo garnki pokryte są kilkoma powłokami ochronnymi. Kilkuwarstwowe dno jest akutermiczne, co oznacza, że pochłania niewielką ilość energii, szybko rozprowadzają ją po całej powierzchni garnka, a także magazynuje i długo ją uwalnia.

Oprócz bakteriobójczego działania powłoka garnków jest również odporna na korozję, wysokie temperatury oraz wytrzymała na mycie w zmywarce. Garnki Hoffner nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek: elektrycznych i gazowych, a także palników szklanych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.. Jednocześnie wszystkie produkty dostępne są w niewygórowanych cenach. Za nieco ponad 200 zł możemy kupić zestaw wraz z patelnią marmurową. Kto raz próbował na takiej smażyć, wie, jak komfortowe to zadanie.

GARNKI HOFFNER 12 PATELNIA RONDEL INDUKCJA 9969
Garnki Hoffner opinie

Opinie osób, które korzystają z garnków Hoffner są nastęujace:

…korzystam z garnków Hoffner i mają one swoje plusy i minusy. Nie jest to rozwiązanie na długie lata, ale na początek, kiedy w czymś gotować trzeba, a na wypasiony komplet trochę szkoda kasy — całkiem ok! I fajnie wyglądają. Z Hoffnera mam parowar już 5 lat i wciąż ładnie wygląda i super spełnia swoją funkcję… – apoyando (źródło Wizaż.pl)

Hoffner to żaden producent garnkow & Co. tylko siec sklepow meblowych jak IKEA. Ja osobiście używam garnki firmy WMF Cromagen (4 sztuki) mam je już 5 lat i wyglądają jak nowe (a gotuje dzielnie) – użytkownik Wizaż.pl

Pięknie wykonane garnki,solidne, pełna elegancja w kuchni. – Danuta (źródło Ceneo.pl)

Mam te garnki od roku, moja teściowa od pół roku, tylko że w innym kolorze. Zauważyłem, że stan wewnętrzny garnków zależy od jakości wody oraz od tego, z jakich środków korzystasz. Oczywiście nie można do wnętrza używać suchych, tylko płynów, ale moja córcia trochę przesadziła i wyczyściła ten rondelek. Rączki się grzeją, ale nie przeszkadza mi to osobiście. – Użytkownik Ceneo.pl

Jedyną zaletą tych garnków jest ich wygląd. Uchwyty garnków i pokrywek nagrzewają się tak, że nie można ich nawet dotknąć gołą ręką, a co dopiero podnieść pokrywkę… Poza tym pokrywka na rantach posiada wgłębienia, w których gromadzi się woda powstała z pary podczas gotowania. Po podniesieniu pokrywki wylewa się z niej spora ilość wody, co skutkuje chlapaniem wszystkich powierzchni nad którymi przenosimy pokrywkę, lub ja kładziemy. Z pewnością nie kupiłabym tych garnków drugi raz. – Użytkownik Ceneo.pl