wzory geometryczne na ścianie

wzory geometryczne na ścianie

IVAR Regał z pokrowcem


IKEA - IVAR, Regał z pokrowcem, Surowe lite drewno to wytrzymały, naturalny materiał, który będzie jeszcze bardziej odporny i łatwy w utrzymaniu, jeśli powierzchnię pokryjesz olejem lub woskiem. Półki możesz przestawić i dopasować rozstaw do własnych potrzeb.

Sprawdź aktualną cenę

Produkty powiązane z wzory geometryczne na ścianie:


IKEA - SONGESAND, Komoda, 6 szuflad, brązowy, Twój dom powinien być oczywiście bezpieczny dla całej rodziny. Dlatego dołączone okucia zabezpieczające umożliwiające przymocowanie komody do ściany. Płynnie wysuwane szuflady z blokadą

lodówki ze szklanymi drzwiami


IKEA - SVARTR?, Girlanda LED, 12 lampek, czarny, zewnętrzne, Daje ładne oświetlenie dekoracyjne. Transformator w komplecie. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Dopuszczone do użytku na zewnątrz, IP 44. Żywotność LED - do 25 tys. godzin. Produkt ma oznaczenie CE.

Bekuplast Pojemnik Eurobox transparentny 20L


Pojemnik Eurobox transparentny 20L o wymiarach 40cm x 30cm x 22cm, firmy Bakuplast.
Pojemnik cechuje się wszechstronnym zastosowaniem i dużą stabilnością, dzięki konstrukcji podwójnych ścianek.
Produkt posiada ergonomiczne uchwyty dostosowane do obsługi manualnej, jak i do systemu automatycznego transportu towarów lekkich.
Pojemnik wykonany z PP-C (kopolimer polipropylenowy), czyli tworzywa dopuszczonego do kontaktu z żywnością, podlegającego w 100% recyklingowi.
Półprzezroczyste ścianki ułatwiają na rozpoznanie przechowywanej zawartości.
Dodatkową zaletą jest jego łatwe czyszczenie, dzięki otworom odprowadzającym wodę oraz możliwość układania w stosy modułowe.

Popularne wyszukiwania w serwisie:

piwonia krzewiasta , piwonie drzewiasta , piwonia drzewiasta cena ,


Jodła kaukaska – co musimy o niej wiedzieć?

Jodła kaukaska jest nazywana także jodłą Nordmanna. Jest to bardzo zachwycające drzewo z sosnowatej rodziny. Stanowi ona wręcz doskonałą ozdobę ogrodu przydomowego. W naturze jest to jedna z najcenniejszych gatunków Kaukazu. Rośnie w Rosji, Turcji, Azerbejdżanie, Armenii, Gruzji oraz Abchazji.

Jakie warunki należy zape...

Więcej »

Ikea łóżko piętrowe – niesamowita frajda dla dzieci

Kto nie marzył w dzieciństwie o piętrowym łóżku? Chyba każdy z nas. Obecnie gdy mamy własne dzieci możemy spełnić ich marzenie. Ikea łóżko piętrowe to świetna propozycja.

Dlaczego warto postawić na łóżko piętrowe?

Ikea łóżko piętrowe ...

Więcej »

Monstera dziurawa – bardzo popularny kwiat domowy

Nie masz własnego ogrodu, ani małego kawałka ziemi? Cierpisz z tego powodu? Kto powiedział, że musisz rezygnować z otoczenia pięknych roślin?  Zielony efekt możemy osiągnąć na przykład w naszym domu czy też nawet małym mieszkaniu. Musimy jednak dobrać odpowiednie kwiaty domowe. Takimi jest na przykład montera dziurawa. Co musimy o niej wiedzieć?