home and you promocje

home and you promocje

Gardena Wieszak na wąż


Wieszak na wąż, marki Gardena.
Wykonany z odpornego na promienie UV tworzywa sztucznego, wieszak służy do przechowywania węża na ścianie. Wyposażony jest w dolnej części w uchwyty do przechowywania końcówek. W łatwy i szybki sposób można zdjąć wąż z wieszaka. Specjalnie wyprofilowany wieszak umożliwia korzystanie z węża z niepełnym jego rozwinięciem.


Wiecej informacji na:home and you promocje

Sprawdź aktualną cenę

Produkty powiązane z home and you promocje:

płytki 3d łazienka


IKEA - TR?DFRI, Zestaw gateway, Łatwo zacząć z gotowym do użycia inteligentnym zestawem TR?DFRI zawierającym bramkę, pilot zdalnego sterowania, 2 żarówki LED E14 (mały trzonek) i 1 żarówkę LED E27 (duży trzonek) z białym spektrum. Może być stosowane wyłącznie z produktami oświetleniowymi IKEA Smart.

Popularne wyszukiwania w serwisie:

ikea poduszki na krzesła , ikea poduszki na krzesło , ikea poduszka na krzesło ,


Stolik kawowy w stylu glamour

Stolik kawowy w stylu glamour to nieodzowny element mieszkania utrzymanego w duchu hollywodzkim. Dlaczego? Ponieważ moda na ten mebel przyszła prosto z luksusowych willi gwiazd wielkiego ekranu. Stolik kawowy, oprócz tego, że wypijemy przy nim kawę, może posłużyć również jako miejsce na ułożenie stylowych dekoracji.

Stolik kawowy w stylu glamour

Styl glamour charakteryzuje się bogactwe...

Więcej »

Ikea stolik nocny – nie może go zabraknąć w naszej sypialni

Sypialnia to azyl. Chcemy się w niej wyciszyć oraz odpocząć po trudnym dniu pracy czy też po wykonaniu wielu obowiązków domowych. Aby wypoczynek był możliwy musimy przede wszystkim postawić na wygodne łóżko. Nie zapominajmy także o dodatkach. Ikea stolik nocny to pewnego razu punkt obowiązkowy.

Masz urządzoną sypialnię, ale czegoś w niej brakuje? Zastanów się czego

Wiele osób w ...

Więcej »

Sypialnia w stylu glamour

Jaka powinna być sypialnia w stylu glamour? Na pewno przytulna i miła. A kiedy dodamy do tego olśniewające dodatki, uzyskamy komfortowe miejsce pełen szyku i przepychu. I dokładnie o to chodzi w tym stylu.

Sypialnia w stylu glamour

Angielskie słowo „glamour” pochodzi od słowa „glamer” i oznacza magiczne zaklęcie lub oddziaływanie. Dlatego w stylu glamour chodzi przede wszystkim o t...

Więcej »
# home and you promocje, # narożniki agata, # płytki 3d łazienka, # ikea planner, # ikea poduszki na krzesło, # ikea poduszka na krzesło, # bukszpan sadzonki, # Stolik kawowy w stylu glamour, # Ikea stolik nocny – nie może go zabraknąć w naszej sypialni, # Sypialnia w stylu glamour