Masz niefunkcjonalną kuchnię, nieustawny pokój, zbyt małą łazienkę, a może nieużyteczny balkon? Pora to zmienić! Zgłoś się do programu „Dorota was urządzi” i wygraj metamorfozę swojego mieszkania!

Dorota was urządzi — co to za program?

Dorota Szelągowska już kolejny sezon pomaga Polakom w zmianie wystroju ich mieszkań. To właśnie ona, jak nikt inny, potrafi zamienić stare, zaniedbane i mało funkcjonalne pomieszczenia w przytulne gniazdka, z których nie chce się wychodzić. Projektantka uwielbia wyzwania, a zaprojektowane przez nią wnętrza mają niepowtarzalny i spersonalizowany charakter.

Oczywiście efektowne realizacje pokazywane w programie „Dorota was urządzi” to nie tylko zasługa Szelągowskiej. Jej wszystkie, nawet najbardziej karkołomne wizje realizuje Darek Stolarz wraz ze swoją ekipą. Ich słowne potyczki pełne drobnych złośliwości są atrakcją każdego odcinka. Ponadto pomysłowa para, w każdym odcinku, pokazuje widzom sprytne i szybkie pomysły na proste i niedrogie dekoracje wnętrz, które każdy może bez większych trudności wykonać sam.

Kto płaci za metamorfozę w „Dorota was urządzi”? Koszty pokrywa oczywiście organizator programu. Metamorfoza wybranego pomieszczenia trwa 3 dni i kosztuje nie więcej niż 7 tys. zł. Dla Szelągowskiej nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Projektantka potrafi zdziałać cuda nawet w najmniejszym pomieszczeniu, na które właścicielom brakuje pomysłów, a każdy jej projekt kończy się pełnym sukcesem. Do tego posiada niezwykły dar robienia fantastycznych rzeczy praktycznie z niczego. Stare meble oraz nieużywane bibeloty dzięki Dorocie często otrzymują nowe życie.

Dorota was urządzi — jak zgłosić się do programu?

Jeśli chcesz wziąć udział w programie „Dorota was urządzi” wyślij wypełnioną ankietę oraz krótki filmik, w którym opowiesz coś o sobie oraz pokażesz, jak mieszkasz i co chciałbyś wyremontować. Pełne zgłoszenie należy wysłać na adres: dorotawasurzadzi@tvn.pl.

Może Dorota i jej ekipa czekają właśnie na Ciebie?