Agata Młynarska jakiś czas temu przeprowadziła się do mniejszego mieszkania. Dziennikarka swoją decyzję tłumaczy tym, że wraz z mężem nie potrzebują dużego domu, ponieważ ich dzieci są już dorosłe, a oni mieszkają sami. Jak wygląda obecne mieszkanie gwiazdy? Jeśli jesteście ciekawi jej „czterech kątów” czytajcie dalej!

Jak mieszka Agata Młynarska?

Mieszkanie Agaty Młynarskiej znajduje się w starej zabytkowej kamienicy w centrum Warszawy, które sąsiaduje z kilkoma parkami, a z okien mieszkania widać kasztany. Gwiazda wraz z mężem Przemysławem Schmidtem ma do dyspozycji 100-metrowy apartament, w którym znajdują się salon z otwartą kuchnią, ogromna sypialnia, pokój gościnny i spora łazienka, w której zmieściły się dwie umywalki oraz wanna. Jak pisze magazyn Super Express lokum kosztowało około 3 mln złotych.

Gwiazda zdradza, że pomysł na aranżację mieszkania narodził się w trakcie programu Eks-tra zmiana, w którym dziennikarka poznała się z architektem Krzysztofem Miruciem. To właśnie on wraz z przyjaciółką Młynarskiej, Katarzyną Klekowską ze Sweet Living Home Inspirations, zaprojektował nowe lokum dziennikarki.

Młynarska podkreśla, że jest bardzo zadowolona z projektu.

Wizja architektoniczna mieszkania powstała dzięki nieposkromionej wyobraźni i talentowi Krzysia Mirucia i jego zespołu. Wykończenie wnętrza, meble i dodatki to efekt naszej współpracy z Kasią Klekowską.

Jak zatem mieszka gwiazda? Wnętrze nowego lokum Młynarskiej urządzone zostało w jasnych barwach: króluje biel oraz dębowe meble w kolorze koniaku, z których część jest po renowacji.

Mam najwygodniejsze łóżko na świecie, stare, odnowione fotele i ogromną sofę. Jest sporo mebli, którym daliśmy drugie życie — opowiada dziennikarka.

Podłogi pokrywają orientalne dywany, które ocieplają wnętrza. Na ścianach wiszą pamiątkowe zdjęcia i obrazy, z którymi para jest bardzo zżyta, w tym grafiki przyjaciółki Młynarskiej — artystki Anny Bimer. Nad komodą w salonie dziennikarka zawiesiła obraz Jerzego Dudy-Gracza, przedstawiający jej ukochanego tatę, Wojciecha Młynarskiego. Niewątpliwie ważnym miejsce w domu jest biblioteczka — Agata i jej mąż uwielbiają bowiem czytać. Wnętrza zdobią również hortensje, które gwiazda uwielbia.

Dziennikarka w jednym z wywiadów zdradziła, że aby zmieścić się w nowym mieszkaniu, musiała pozbyć się wielu rzeczy. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczyła na sczytny cel — budowę szpitala psychiatrycznego dla dzieci.