Trzecia edycja Domodesign, która miała miejsce 10-11 maja w warszawskiej Domotece, zakończyła się sukcesem. Dowodem na to były zapełnione po brzegi widownie podczas wykładów, kompletnie zarejestrowane listy uczestników warsztatów oraz długie kolejki oczekujących na bezpłatne konsultacje z architektami. Organizatorzy z radością stwierdzili, że zainteresowanie tematyką modnego i funkcjonalnego projektowania wnętrz jest ogromne, co skłania ich do jeszcze bogatszego i bardziej zróżnicowanego programu kolejnej edycji.

Wszyscy, którzy odwiedzili Domotekę podczas dwóch dni wydarzenia, nie kryli zadowolenia. Bez względu na to, czy chcieli dowiedzieć się o aktualnych trendach aranżacyjnych, nowościach w zakresie wyposażenia wnętrz czy rozwiązać dylematy dotyczące urządzenia swojego domu lub mieszkania, wychodzili z Domoteki usatysfakcjonowani – pełni inspiracji, nowej wiedzy i zapału do realizacji swoich pomysłów.

Mocny punkt programu Domodesign stanowiły wykłady. Pomimo różnorodności tematów, łączyła je wspólna idea – modne i funkcjonalne wnętrza. Ekspertami podczas wykładów byli znani projektanci, architekci, dziennikarze branżowi oraz trendsetterzy. Omawiane tematy obejmowały zarówno praktyczne aspekty wyposażenia i projektowania wnętrz, jak i inspiracje z najważniejszych światowych wydarzeń designu, takich jak targi „Salone del Mobile” w Mediolanie.

Doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy były również warsztaty prowadzone były przez specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki informacjom dotyczącym projektowania wnętrz, tworzenia esencji zapachowych czy projektowania ogrodów, uczestnicy mogli poszerzyć swoje umiejętności oraz dowiedzieć się, jak wykorzystać nowoczesne technologie w projektowaniu. Dużym zainteresowanie uczestników cieszyły się także bezpłatne konsultacje z architektami wnętrz, dzięki którym każdy mógł skonsultować swoje pomysły, uzyskać rady dotyczące najlepszych rozwiązań na rynku oraz dzielić się wątpliwościami z ekspertami.

Dodatkową atrakcją Domodesign była strefa Stare Mury, przygotowana przez Grupę Arche. Architekci opowiadali o procesach rewitalizacji starych obiektów, prezentując zarówno zdjęcia, jak i eksponaty pochodzące z restaurowanych obiektów. Podczas wydarzenia funkcjonowały również liczne wystawy, które stanowiły inspirację dla uczestników. Program Domodesign był zróżnicowany i odpowiedział na szeroki wachlarz potrzeb osób zainteresowanych projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Nic dziwnego, że Klienci opuszczający Domotekę wyrażali zadowolenie z udziału w wydarzeniu i już teraz zapowiadali swój udział w kolejnych edycjach Domodesign.