Hoker to wysoki stołek, który stanowi nieodzowny element wystroju większości barów i pubów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by nowoczesne krzesło barowe zagościło w Twojej kuchni! Z pewnością doda jej charakteru i podniesie funkcjonalność wnętrza.

Jeśli myślisz, że nie ma takiego hokera, który pasowałby do Twojej kuchni, to najprawdopodobniej jesteś w błędzie. Wybór hokerów jest naprawdę ogromny i bez trudu znajdziesz minimum kilka oryginalnych egzemplarzy, które idealnie wpiszą się w Twoją kuchenną aranżację. Pamiętaj, że w przypadku wysokich krzeseł ważna jest nie tylko ich solidna konstrukcja, ale też pełna stabilność.

Jakie hokery kuchenne można wybrać i dlaczego warto w nie zainwestować?

Podkreśl styl kuchni i dodaj jej charakteru

Hokerom nie można odmówić nonszalanckiego wyglądu, którego charakterystyczną cechą są wyjątkowe jak na krzesło proporcje – kompaktowe siedzisko umieszczone na wysokiej konstrukcji. We wnętrzach kuchennych (i nie tylko!) przykuwają skutecznie uwagę i bez kompleksów skupiają na sobie wzrok.

Decydując się na uzupełnienie kuchennej aranżacji hokerami, możesz postawić na mebel, który będzie wyraźnie odcinał się od reszty wyposażenia (choćby kolorem) lub harmonijnie wkomponowywał się we wnętrze.

Do wyboru masz między innymi ponadczasowe hokery drewniane (total wood look) oraz stylowe i eleganckie hokery tekstylne na drewnianych lub stalowych nogach.

Odśwież wygląd kuchni bez remontu

Twoja kuchnia ma już swoje lata i właśnie szukasz sposobu na ekonomiczne odświeżenie jej wyglądu i dodanie charakteru? Stylowy hoker zrobi to za Ciebie!

Wysokie krzesła barowe możesz dobrać zarówno do klasycznie urządzonej kuchni, jak i wnętrza w stylu skandynawskim, nowoczesnym i minimalistycznym, industrialnym czy boho.

Podnieś funkcjonalność kuchni. Z hokerem to naprawdę łatwe

Barowe krzesła w kuchni doskonale czują się przy półwyspach i wyspach kuchennych. To miejsca, w których możesz usiąść z filiżanką kawy lub herbaty, zjeść śniadanie lub obiad, przejrzeć prasę lub porozmawiać z bliskimi. Nie ma łatwiejszego przepisu na podniesienie funkcjonalności kuchennego pomieszczenia.

Hoker zamiast krzesła? To możliwe!

W niewielkich kuchniach oraz kuchniach połączonych z kompaktowymi salonami hokery skutecznie zastąpią klasyczne krzesła. Wystarczą odpowiednio zaprojektowane meble, do których można dostawić 2, 3 lub 4 hokery, by nie musieć martwić się koniecznością wygospodarowywania dodatkowego miejsca na jadalniany stół z kompletem krzeseł.

Jeśli wybrane przez Ciebie hokery do kuchni mają pełnić funkcję krzeseł, na których będziecie siedzieć podczas jedzenia, koniecznie weź pod lupę wygodę wybranych egzemplarzy. Takie hokery powinny posiadać odpowiednio wyprofilowane oparcie i wygodne siedzisko, a opcjonalnie również komfortowe podłokietniki.

Bez względu na powód, dla którego zdecydujesz się wprowadzić do kuchennego wnętrza hokery, pamiętaj o konieczności postawienia na solidne i bezpieczne meble wykonane z najwyższej jakości materiałów. Hoker powinien być stylowy, ale równocześnie musi gwarantować, że siedzenie na wysokościach będzie po prostu bezpieczne.