Salon jest pomieszczeniem reprezentacyjnym naszego domu czy też mieszkania. To w nim przyjmujemy gości oraz wyprawiamy wszelkiego rodzaju przyjęcia. Chcemy zatem wszystkich pomieścić oraz dobrze rozplanować ułożenie mebli w salonie. Świetną opcją mogą być kanapy narożne.

Czy kanapy narożne nadają się do każdego mieszkania?

Gdy przeglądamy ofertę Agata meble kanapy narożne to zastanawiamy się czy kanapy narożne nadają się do każdego mieszkania? W zasadzie tak, ale gdy mamy bardzo mały salon, to nie przytłaczajmy go dużym narożnikiem. Na szczęście producenci mebli idą naprzeciw oczekiwaniom klienta i oferta Agata meble kanapy narażone to także małe oraz zgrabne narożniki nadające się nawet do mniejszych salonów. Śmiało można powiedzieć, że każdy może brać narożnik pod uwagę, urządzając swój salon.

Zalety narożników

Kanapy narożne mają masę zalet. Jedną z nich na pewno jest pomieszczenie wielu osób. Standardowy narożnik, to miejsce do siedzenia dla sześciu osób. Na najmniejszych modelach pomieszczą się cztery osoby. Z kolei ogromne narożniki, które wybieramy do swoich domków jednorodzinnych mogą pomieścić nawet kilkanaście osób. Tego rodzaju narożniki raczej się nie nadadzą do mieszkań w bloku ze względu na swoje gabaryty.

Narożniki są także funkcjonalne. Wiele narożników posiada wysuwane podnóżki czy też zagłówki. Dzięki temu nawet w przypadku wypoczynku kilku osób na kanapie można rozprostować nogi. Nie możemy także zapominać o tym, że nowoczesne kanapy narożne przyzwyczaiły nas do wielu nowoczesnych rozwiązań. W sklepach Agata znajdziemy kanapy narożne z oświetleniem, z wysuwanym barkiem, z wysuwanym stołem czy też z ukrytymi z boku narożnika pufami. Są to tylko niektóre z możliwości. Nie przesadźmy jednak z funkcjami dodatkowymi. Pamiętajmy, że zabierają one dodatkowe miejsce, a gdy nie będziemy z nich korzystać, to po prostu mija się to z celem.

Ceny kanap narożnych

W sieci wielokrotnie można się spotkać z ofertą sprzedaży kanapy narożnej za kilkaset złotych. Powinniśmy tego rodzaju ogłoszenia ignorować. Cena świadczy o niczym innym jak o słabej jakości zarówno wykończenia, jak i także materiałów. Wybierajmy kanapy narożne nieco droższe. W sieci sklepów Agata znajdziemy kanapy narożne w cenie o 1500 złotych wzwyż. Im kanapa narożna jest większa i posiada dodatkowe funkcje, tym więcej kosztuje. W salonach Agata możemy skorzystać z oferty ratalnej, w razie gdy nie dysponujemy odpowiednimi kwotami. Możemy zatem liczyć na ofertę kompleksową.